خبر

 • تک بورد - انسان کامپیوتر خود را از نوع شش پا آلوده می داند

  انسان کامپیوتر خود را از نوع شش پا آلوده می داند
  11 روز و 10 ساعت قبل

  WTF ؟! رایانه های شخصی و اشکالات آنها دو کلمه ای هستند که هرگز دوست نداریم با هم ببینیم ، مخصوصاً وقتی کلمه دوم به انواع حشرات اشاره دارد. یکی از کاربران Reddit این مسئله را هنگامی که به خانه برگشت برای یافتن پردازنده و پردازنده گرافیکی خود که مملو از "مورچه های دیوانه" بودند ، کشف کرد.

  Lazylollipop ویدیویی از مورچه های دیوانه ، که نام خود را از جنبش عصبانی و بی نظم آنها گرفته اند ، مهمانی در داخل دکل خود را منتشر کرده و در اطراف کولر NZXT خود و کارت گرافیک Sapphire Nitro + غوغا می کند.

  CPU / GPU من دریافت شد وقتی من یک ماه نبودم توسط مورچه ها آلوده شده است. من بازی می کردم و معیارهایی را اجرا می کردم تا آنها از گرما خارج شوند. همچنین کامپیوتر من یک شب در حال اجرا است اما آنها هنوز هم در داخل هستند. کمک از r / pcmasterrace

  مانند سایر مورچه ها ، این حشرات دیوانه نیز جذب دستگاه های الکترونیکی مانند دستگاه های پخش استریوی اتومبیل ، جعبه مدار و به نظر می رسد رایانه های گران قیمت ما هستند.

  برای افراد غیر شکننده نسبت به کلنی از موجودات شش پا که در پرونده های آنها زندگی می کنند ، یک نگرش زنده و زنده داشته باشید ، به یاد داشته باشید که آنها مشکلاتی فراتر از گزش ایجاد می کنند. مورچه ها اغلب در داخل دستگاه جریان می یابند به طوری که آنها یک توده متراکم و منفرد تشکیل می دهند که مدار را کامل می کند و آن را کوتاه می کند ، می نویسد نیویورک تایمز. آنها همچنین هنگام جستجوی غذا سیمها و کابلها را دور می خورند.

  Lazylollipop سعی کرده PC خود را شبیه سازی کرده و مورچه ها را با هوای فشرده منفجر کند تا پاک شود. او همچنین قطعاتی را روغن کاری کرد تا مانع خزش آنها شود و برخی معیارها را امتحان کرد ، به این امید که گرما باعث دور شدن آنها شود. متأسفانه ، به نظر می رسد هیچ یک از اینها برای جلوگیری از دیوانه وارها کافی نبوده است.

  یکی از کاربران می نویسد که اینها مورچه های دیوانه Tawny هستند ، که به سمت وسایل الکترونیکی جذب می شوند ، هیچ کندوی مرکزی و ملکه های متعددی ندارند. کشتن آنها نیز بسیار سخت است. Adjace-esque توصیه می کند رایانه شخصی را جدا کرده و قطعات را در کیسه های ضد هوا قرار دهید تا مورچه ها را از بین ببرد ، اگرچه هنگام بازگشت به یک نابود کننده حرفه ای نیاز است.

  اعتبار تصویر: عکس هرست

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری