techbord.com انتقام شیرین سارقان بسته را با جدیدترین غذای Glitter Bomb تماشا کنید

چه اتفاقی افتاده؟ مارک روبر بار دیگر نشان داد که جرم نتیجه نمی دهد. مهندس سابق ناسا معروف به خلاقیت های شگفت انگیز خود ، بمب زرق و برق معروف را به نسخه 3.0 به روز کرد و باعث شد سارقان ایوان پس از پوشیده شدن از اسپری زرق و برق و گوز از انتخاب زندگی خود پشیمان شوند.

در سال 2018 ، روبر ، که هفت سال از 9 سال حضور خود را در ناسا با کار بر روی مریخ نورد کنجکاوی گذراند ، اولین بمب زرق و برق را ایجاد کرد ، یک نسخه بعد از آن نسخه جدید و بهبود یافته را ارائه داد - و یک کامئو از مکالی کالکین - .

روبر اکنون با Glitter Bomb 3.0 بازگشته است. همراه با پوسته بیرونی آینده نگرانه و دسته ای پوشیده شده از چسب چسبناک اضافی. میکروکنترلر مبتنی بر آردوینو و PCB سفارشی با باتری ، چهار تلفن هوشمند را که همه چیز را ضبط می کنند کنترل می کند ، اما با ایجاد یک سیم کارت برای ایجاد صداهای تحت فرمان ارتقا یافته است. همچنین چهار قوطی اسپری گوز وجود دارد که اکنون با اسانس پوسته اضافه شده ، هر سی ثانیه یک بوی بد را ادامه می دهند.

 https://techbord.com جدیدترین غذای Glitter Bomb را ببینید که انتقام شیرین سارقان بسته را می گیرد

طراحی جدید همچنین دارای چند میله است که با جدا شدن درب درب از آن بیرون می آید و از وحشت جلوگیری می کند سارقان از پوشاندن بمب ، که غریزه اولیه اکثر مردم است. و باتری های تلفن با استفاده از درگاه شارژ آبدار نگه داشته می شوند. باهوش است.

اگرچه همیشه دیدن مجرمان در حال پیشرفت است ، اما همچنین دانستن اینکه نود درصد افراد بسته را ترک کردند ، تازه کننده است. هفت درصد از رهگذران با مراجعه به شماره بسته بسته به امید بازگرداندن آن به صاحب قانونی ، که برای آنها چند صد دلار دریافت کرده اند.

ارزش دیدن فیلم کامل برای دیدن آنچه که به نظر می رسد برخی از است سارقان جعبه را شلیک می کنند.

یکی دیگر از کلیپ های روبر ، ساختن تغذیه کننده پرندگان سنجاب کامل ، دومین ویدیوی برتر سال YouTube است که تنها پشت صحنه 8:46 از دیو چاپل نشسته است. وی همچنین بزرگترین تفنگ Nerf Gun اخیر جهان را ایجاد کرد.

انتقام شیرین سارقان بسته را با جدیدترین غذای Glitter Bomb تماشا کنید
tech-culture/انتقام-شیرین-سارقان-بسته-را-با-جدیدترین-غذای-glitter-bomb.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com i7-11700K اینتل منتشر نشده در آلمان فروخته و ارسال می شود
techbord.com خودی ها می گویند گوگل تمرکز و نظم کافی برای اجرای یک استودیوی بازی موفق را نداشت
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.