خبر

 • تک بورد - انتخاب شنبه شب زنده یاد الون ماسک به عنوان میزبان بحث برانگیز است

  انتخاب شنبه شب زنده یاد الون ماسک به عنوان میزبان بحث برانگیز است
  17 روز و 15 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ ایلون ماسک علاوه بر دومین فرد ثروتمند جهان ، یک تیتان EV و یک شرور بالقوه باند ، به زودی "Saturday Night Live Live" را به کارنامه خود اضافه خواهد کرد. رئیس تسلا / اسپیس ایکس این نمایش کمدی را در تاریخ 8 مه ارائه می دهد ، جایی که مهمان موسیقی مایلی سایرس به او پیوست.

  همه از انتخاب میزبان خوشحال نیستند. جنل رایلی ، نویسنده و ویراستار ورایتی نوشت: "من واقعاً از SNL ناامید شده ام." "آنها چیزی یاد نگرفته اند. یک میزبان باید استعداد قابل تشخیص دیگری غیر از ... ثروتمند بودن داشته باشد؟ یا حداقل کسی نیست که در مورد تصاحب دروغ بگوید ، اطلاعات غلطی در مورد بیماری همه گیر منتشر کند و به سو for استفاده از کارمندان مشهور باشد. " سریع در معاملات آنلاین خود با طرفداران ، دشمنان و مواردی از این دست ، بنابراین ممکن است چند شگفتی در انتظار شما باشد. "

  تعاملات آنلاین ماسک او را در گذشته بارها به دردسر انداخته است. بیل گیتس هم میلیاردر خود را به دلیل اظهارات ماسک در مورد ویروس کرونا ، تنبیه کرد. وی همچنین یک غواص غار درگیر در نجات یک تیم فوتبال در تایلند را "پسر پدو" نامید که منجر به یک پرونده افترا شد که ماسک برنده شد.

  این اولین حضور ماسک در تلویزیون نخواهد بود. او در سیمپسونها ، ریک و مورتی ، تئوری بیگ بنگ و South Park به عنوان مهمان بازی کرده است و همچنین در Iron Man 2 دارای یک بازیگر معروف است.

  آیا مردم با انتخاب ماسک به عنوان میزبان موافق هستند یا نه ، این حرکت بدون شک بینندگان بیشتری را به سمت SNL خواهد کشاند. این نمایش در سال 2015 هنگامی که دونالد ترامپ ، نامزد ریاست جمهوری وقت ، مونولوگ را در اپیزودی که تعداد زیادی از اعتراضات را به همراه داشت ، با جنجال های مشابهی روبرو کرد ،

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری