خبر

 • تک بورد - افسران پلیس به دلیل نادیده گرفتن سرقت برای بازی پوکمون گو اخراج شدند. درخواست تجدید نظر رد شد

  افسران پلیس به دلیل نادیده گرفتن سرقت برای بازی پوکمون گو اخراج شدند. درخواست تجدید نظر رد شد


  12 روز و 18 ساعت قبل

  WTF؟! بسیاری از مردم Pokémon Go را بسیار جدی می‌گیرند و در برخی موارد، گرفتن موجودات را مقدم بر کار خود قرار می‌دهند. این هرگز ایده خوبی نیست، به خصوص اگر شما یک افسر پلیس هستید. لوئیس لوزانو و اریک میچل این را به خوبی درک می کنند. این زوج پلیس سابق لس آنجلس در سال 2017 به دلیل انجام بازی موبایل Niantic در حین انجام وظیفه اخراج شدند و به تازگی درخواستی برای بازگرداندن شغلشان رد شده است.

  در سال 2017، زمانی که پوکمون گو در اوج محبوبیت خود بود، لوزانو و میچل در ماشین تیم خود بودند که درخواست پشتیبان برای سرقت در حال انجام در مرکز خرید کرنشاو در همان نزدیکی دریافت کردند. اما افسران این تماس را نادیده گرفتند و به مکان دیگری رفتند.

  زمانی که از لوزانو و میچل خواسته شد درباره اقدامات خود توضیح دهند، ادعا کردند که در یک منطقه پر سر و صدا هستند و صدای رادیو را نشنیده اند. اما ناظر آنها مشکوک شد و تصمیم گرفت سیستم دیجیتال ویدئویی داخل خودرو (DICVS) را بررسی کند. این نشان می داد که افسران ترجیح داده اند که تماس را نادیده بگیرند و به جای دیگری رانندگی کنند. دلیل؟ در اسناد دادگاه آمده است که افسر میچل به لوزانو هشدار داد که اسنورلاکس «در 46 سالگی و لیمرت ظاهر شد». سپس این زوج در حین رانندگی 20 دقیقه در مورد بهترین مسیر برای رسیدن به پوکمون بحث کردند.

  https://techbord <b>افسران</b> <b>پلیس</b> دات کام به <b>دلیل</b> <b>نادیده</b> <b>گرفتن</b> <b>سرقت</b> برای <b>بازی</b> <b>پوکمون</b> گو <b>اخراج</b> شدند و <b>درخواست</b> <b>تجدید</b> نظر رد شد

  میچل همچنین به لوزانو هشدار داد که "تازه یک توگتیک ظاهر شد" در راه Snorlax. لوزانو گفت که قبل از این که بگوید "دریافتش کردم" توجتیک را "دفن کرده و اولترابال" کرده است.

  وقتی با شواهد مواجه شدند، افسران بازی پوکمون گو را انکار کردند و ادعا کردند که آنها فقط در حال گفتگو هستند. . آنها از LAPD اخراج شدند. این زوج با این استدلال که استفاده از فیلم DICVS در تحقیقات، حفاظت از حریم خصوصی در مکالمات خصوصی بین دو افسر را نقض کرده است، دادخواستی ارائه کردند. قاضی گفت که این استدلال "نقص" بود و درخواست تجدید نظر را در 7 ژانویه رد کرد.

  در زمانی که Pokémon Go به نظر می رسید جهان را در دست گرفته است، داستان های غیرمعمول زیادی در مورد بازی وجود داشت: جنایتکاران از آن سوء استفاده می کردند. قربانیان را قبل از سرقت با اسلحه به مکان‌هایی فریب می‌دهد، پلیس از آن برای وسوسه کردن فراریان از مخفیگاه استفاده می‌کند، مردمی که در پایگاه‌های نظامی سرگردان هستند و محله‌ها را به کابوس تبدیل می‌کنند، و یک وبلاگ‌نویس روسی که به دلیل پخش آن در کلیسا به حبس تعلیقی محکوم شد. p>


  تگ ها:

  افسران , پلیس , دلیل , نادیده , گرفتن , سرقت , بازی , پوکمون , اخراج , شدند. , درخواست , تجدید


  v 7
خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری