خبر

 • تک بورد - افرادی که الکسا نامیده می شوند آمازون می خواهد نام دستیار مجازی خود را تغییر دهد

  افرادی که الکسا نامیده می شوند آمازون می خواهد نام دستیار مجازی خود را تغییر دهد
  13 روز و 21 ساعت قبل

  چرا مهم است: شیوع دستگاه های مختلف اکو آمازون به این معنی است که اکنون بیشتر افراد کلمه الکسا را ​​با دستیار مجازی مرتبط می کنند. برای کسانی که همنام هستند ، به ویژه کودکان ، می تواند به زورگویی و شوخی مداوم منجر شود ، و منجر به درخواست آمازون برای تغییر واژه معروف خود شود.

  همانطور که بی بی سی گزارش داده است ، افرادی که الکسا نامیده می شوند باید شوخی های مکرر را تحمل کنند که در آن دیگران قبل از اینکه یک دستور را بگویند نام خود را فریاد می زنند. یکی از والدین گفت که دختر نوجوان او پس از شروع تحصیلات متوسطه به دلیل نامش ، مورد سو abuse استفاده بی پایان کودکان و حتی معلمان قرار گرفت.

  "او به دلیل شوخی ها و واکنش های شدید شروع به تمایل به معرفی خود نکرد. او یک کودک بود و هنوز هم هست ، با این حال بزرگسالان فکر می کردند که درست است که با او شوخی کنند. این ویران کننده است. مدرسه کمکی به او نکرد و به او گفت که باید مقاومت ایجاد کند. "

  با این نامگذاری که بر سلامت روان دخترش تأثیر دارد ، مادر به طور قانونی نام الکسا را ​​تغییر داد.

  "او اکنون در مکان بسیار بهتری است. ما قطع کرده ایم دوستانش و او را به یک مدرسه جدید منتقل کردند تا یک شروع تازه ایجاد کند. بی عدالتی هرگز او یا ما را ترک نخواهد کرد. آمازون باید کلمه بیدار پیش فرض را در دستگاه های خود تغییر دهد. مشخصاً تحقیقات اخلاقی کافی در مورد استفاده از الکسا وجود ندارد. p>

  https://techbord.com افرادی که الکسا نامیده اند از آمازون می خواهند نام دستیار مجازی خود را تغییر دهد

  مجوز از الکسا یک انسان است

  لورن جانسون ، اهل ماساچوست ، کارزاری را به نام الکسا یک انسان است آغاز کرده است. "دخترم الکسا اکنون 9 ساله است. همه چیز یک مرحله فراتر از اذیت و آزار و اذیت" طبیعی "است. این محو هویت است. کلمه الکسا با خدمتکار یا برده مترادف شده است. این به مردم مجوز درمان را می دهد افرادی که نام الکسا را ​​به روشی مطیعانه دارند. "وی افزود که برای بسیاری از کودکان بزرگتر ، بسیاری از شوخی های الکسا می توانند ماهیتی جنسی داشته باشند.

  محبوبیت نام الکسا از زمان ورود دستگاه های آمازون. در انگلستان و ولز ، این 167مین نام رایج در سال 2016 بود که برای اولین بار به انگلستان معرفی شدند. تا سال 2019 ، این رتبه به 920 ام رسیده است.

  آمازون می گوید که از گزارشات ناراحت است و از هر نوع قلدری تأیید می کند. این مقاله نشان می دهد که کاربران می توانند از کارهای جایگزین بیداری استفاده کنند ، اما مبارزان می گویند اکثر مردم این را نمی دانند و بعید است که این ارتباط متوقف شود.

  افرادی با همان نام های دیگر دستیارهای صوتی نیز با این مشکلات روبرو شوید ، اگرچه تعداد سیریس و کورتاناس در جهان بسیار کمتر از الکساس است.

  اعتبار تصویر: شارومکا

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری