techbord.com اعضای پارلمان لایحه منع استفاده از اسکالپینگ کنسول و GPU در انگلیس را پیشنهاد می کنند

تقاضای متورم مصرف کننده از آنهایی که در خانه اقامت دارند و کمبود قطعات ، که هر دو به دلیل همه گیری ایجاد شده است ، قیمت فروش کنسول ها و پردازنده های گرافیکی را از پشت بام هدایت کرده است. ایده خرید دو کنسول PS5 یا XBSX و فروش یک کنسول به قیمت دو برابر جذاب است اما برخی آن را به افراط می رسانند.

در ماه دسامبر ، چندین عضو پارلمان ، به سرپرستی داگلاس چاپمن ، اقدام به راه اندازی Early Day Motion (EDM 1272) كردند تا فروش مجدد كنسول های بازی و اجزای رایانه را به طریقی ممنوع یا محدود كند. قیمت خرده فروشی. "مجلس عوام این طرح را مطرح كرد ، اما ادامه فشار از طرف رای دهندگان ، چاپمن را بر آن داشت تا با معرفی رسمی لایحه ای بحث را در كاخ مجلس مجبور كند.

چپمن EDM 1272 را در دسامبر ارسال كرد با 26 امضا. از روز دوشنبه ، در مجموع 32 نماینده در چندین حزب برای حمایت از امضا کرده اند. این پیشنهاد در پاسخ به افزایش اخیر اسکالپینگ بود که با راه اندازی کنسول های بازی نسل بعدی ظاهر شد. با این حال ، به محض طرح کردن پیشنهادات اولیه روز به ندرت برای بحث مطرح می شود. یک لایحه رسمی مرحله بعدی روند کار است.

Curioso que en la nuestra haya pasado lo mismo! . pic.twitter.com/bsEU3k1zs7

- The Cipri (qtekfun) 19 نوامبر 2020

Scalper به طور پنهانی در مورد حمل و نقل PS5 های خود لاف می زند.

"با توجه به اینکه متخصصان فضای مجازی صنعت اکنون پیش بینی می کند که مسئله جرم گیری برای رشد سایر کالاها و خدمات مهم دیگر در سال جاری انجام شود ، ما به دنبال ارائه لایحه ای در پارلمان هستیم تا بتوانیم گزینه های قانونی را برای محافظت از مصرف کنندگان در برابر این عمل ناعادلانه بیشتر بررسی کنیم. " / p>

غیرقانونی بودن فروش مجدد اقلام می تواند یک لغزنده باشد زیرا می تواند مصرف کنندگان را از فروش کالاهای مورد استفاده یا ناخواسته محدود کند. بنابراین چاپمن متمرکز بر این است که اسکالپرهایی را که از ربات ها برای دور زدن صف یا خرید محدودیت استفاده می کنند ، انتخاب کند ، برخی از آنها سیستم ها را با دو برابر قیمت یا بیشتر به صورت آنلاین می فروشند. حداقل در یک نمونه ، یک گروه اسکالپینگ حتی قبل از فروش مستقیم خریدهای خود را انجام داده بودند.

"موضوع اسکالپینگ ابتدا با تماس انتخاب کنندگان با من روبه رو شد تا ناراحتی خود را از عدم توانایی در دست گرفتن برخی بازی ها توضیح دهند کنسول ها یا اجزای رایانه قبل از کریسمس ، "چاپمن در مصاحبه ای با IGN گفت. "در تحقیقات ، ما جزئیات بیشتری از عمل غیرمعقول" جرم گیری "توسط رباتهای خودکار برای خرید عمده این کالاها و فروش آنها با قیمت های تورم کشف کردیم."

چپمن در مورد زمان گفتن این لایحه را به پارلمان معرفی می کند.

اعتبار تصویر: رویترز

اعضای پارلمان لایحه منع استفاده از اسکالپینگ کنسول و GPU در انگلیس را پیشنهاد می کنند
tech-culture/اعضای-پارلمان-لایحه-منع-استفاده-از-اسکالپینگ-کنسول-و-gpu.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com قاضی دادگاه منطقه به والو دستور می دهد داده های فروش بخار را به اپل تحویل دهد
techbord.com ترفند تازه کشف شده iOS 14 باعث می شود برنامه ها مجدداً مرتب شوند
techbord.com BioWare برای متمرکز کردن روی جلوه های بعدی Mass Effect و Dragon Age ، توسعه Anthem Next را متوقف می کند
techbord.com CD Projekt Red پس از حمله باج افزار ، وصله Cyberpunk 2077 v1.2 را به تأخیر می اندازد
techbord.com انویدیا با قیمت 329 دلار RTX 3060 با قابلیت دسترسی مشکوک وارد بازار می شود
techbord.com هدف مشارکت اپل را گسترش می دهد ، فروشگاه های کوچک فروشگاه ها را باز می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.