خبر

 • تک بورد - اشکال در پلتفرم Compound DeFi باعث اهدا 162 میلیون دلار توکن COMP شد

  اشکال در پلتفرم Compound DeFi باعث اهدا 162 میلیون دلار توکن COMP شد
  21 روز و 1 ساعت قبل

  طرفداران امور مالی غیر متمرکز دوست دارند هزینه ، سرعت ، حریم خصوصی و مزایای امنیتی را در مقایسه با سیستم بانکی سنتی اعلام کنند ، اما هنوز برای این مفهوم جدید در روزهای اولیه است. کامپوند ، پنجمین پروتکل بزرگ مالی غیرمتمرکز جهان با ارزش کل 10.3 میلیارد دلار ، دچار نقص قرارداد هوشمندی شد که منجر به ضرر کل مبلغ 162 میلیون دلار شد.

  هفته گذشته ، یک پلت فرم مالی غیرمتمرکز (DeFi) به نام Compound Labs به طور تصادفی کمتر از 162 میلیون دلار رمز COMP خود را اهدا کرد. همانطور که انتظار می رفت ، این امر باعث خوشحالی بسیاری از صاحبان حساب ها شد ، اما مدیرعامل از آنها می خواهد تا وجوه خود را داوطلبانه بازگردانند. اشکال در به روز رسانی قرارداد کنترل کننده - که برای توکن COMP به مشتریان استفاده می شود - باعث توزیع 92.6 میلیون دلار COMP به کاربران شد. به طور تصادفی ، این رقم بیانگر حد سخت برای تعداد توکن COMP است که می تواند به طور تصادفی توزیع شود (280،000 توکن).

  https://techbord.com اشکال در پلت فرم DeFi ترکیبی باعث 162 میلیون دلار توکن COMP شد

  تصویر: مدیر اجرایی روبر لشنر

  صبح روز یکشنبه ، کامپوند دوباره پر شده بود تعداد 202،472.5 توکن COMP با استفاده از وجوه رزرو شده به ارزش 66.9 میلیون دلار. در ابتدا ، لشنر از افرادی که بیش از حد نیاز سکه دریافت کردند ، خواست 10 درصد را نگه داشته و مابقی را پس دهند ، در غیر این صورت درآمد ناچیز آنها به IRS به عنوان درآمد گزارش می شود تا آنها را مجبور به پرداخت مالیات بر آن کنند. از آن زمان او به دلیل لحن تهدیدآمیز درخواست خود عذرخواهی کرد ، اما لکه ای بر تصویر عمومی آنچه که ظاهراً یک پلت فرم مالی غیر متمرکز است ، گذاشت.

  این اشتباه اشتباه به عنوان بزرگترین تاریخ ثبت خواهد شد. از دست دادن وجوهی که در نتیجه یک حادثه قرارداد هوشمند رخ داده است. به نظر می رسد اکثر سرمایه گذاران نگران نباشند و حداقل 162،505 توکن COMP به ارزش 51.1 میلیون دلار تا این لحظه بازگردانده شده است.

  اندرو پارک ، تحلیلگر سیاست های مالی و منتقد ارزهای رمزنگاری شده به بلومبرگ گفت از آنجا که این به دنبال پروژه های مالی غیرمتمرکز نیست. پارک یادداشت می کند ، "دلایلی برای انتقاد از سیستم بانکی موجود وجود دارد ، اما اقدامات زیادی برای جلوگیری از وقوع این گونه موارد وجود دارد. "

  در اخبار مرتبط ، السالوادور \ ' پذیرش تمام عیار بیت کوین با پروژه بلندپروازانه استخراج بیت کوین با آتشفشان که در حال حاضر اولین Satoshis خود را استخراج کرده است ، که بخش کوچکی از بیت کوین است ، استخراج می شود.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری