techbord.com اسپیس ایکس موشک های فوق سری برای تحویل سلاح برای ارتش آمریکا تولید خواهد کرد

ارتش آمریكا و اسپیس ایکس در ساخت موشكی با توانایی انتقال سیستم های تسلیحاتی به هرجای دنیا در عرض یك ساعت به یكدیگر پیوستند. هدف این است که ضمن حفظ ظرفیت ذخیره سازی ، زمان تحویل محموله نسبت به هواپیماهای حمل و نقل نظامی موجود به شدت کاهش یابد. با توجه به اینکه موشک های قابل استفاده مجدد Falcon 9 و Falcon Heavy یکی از مهمترین دستاوردهای SpaceX در سالهای اخیر است ، این شرکت اکنون نیاز به تولید نسخه ب

SpaceX اخیراً قراردادی را با ارتش ایالات متحده امضا کرده است که به موجب آن همکاری هر دو طرف در زمینه تولید موشک های سریع برای حمل سلاح به سراسر جهان امکان پذیر است. گفته می شود که این معامله تنها چند روز پس از امضای قراردادی 149 میلیون دلاری توسط اسپیس ایکس برای ساخت ماهواره های ردیابی موشکی با پنتاگون نهایی شد.

شرکت موشکی الون ماسک سابقه چشمگیری در پرتاب و با خیال راحت دارد. فرود موشکهای قابل استفاده مجدد مانند Falcon 9 و Falcon Heavy. این همچنین اولین شرکت تجاری بود که کپسول فضانوردان ناسا Crew Dragon را به فضا فرستاد و آنها را در ماه مه سال جاری با ISS متصل کرد.

Business Insider گزارش می دهد که SpaceX اکنون امکان سنجی و چالش ها را ارزیابی می کند توسعه یک موشک با ظرفیت 7،500 مایل در ساعت که می تواند محموله معادل هواپیمای ترابری نظامی C-17 ایالات متحده را حمل کند. در حالی که گفته می شود برای انجام یک سفر 7652 مایل از فلوریدا به افغانستان ، حدود 15 ساعت طول می کشد ، انجام موشک SpaceX فقط 60 دقیقه طول می کشد.

 https://techbord.com SpaceX موشك هاي فوق العاده سريعي را براي تحويل سلاح براي ارتش آمريكا تهيه خواهد كرد

C-17 Globemaster 218 ميليون دلاري در حال حاضر مي تواند 80 تن ~ محموله با حداکثر سرعت 590 مایل در ساعت حمل کنید

رئیس ستاد فرماندهی حمل و نقل ایالات متحده ، ژنرال استیون لیونز ، اظهار داشت که SpaceX "بسیار سریع در این منطقه حرکت می کند" و وی همچنین انتظار دارد آزمایش های اولیه در سال 2021 آغاز شود. همچنین ارتش آمریكا و SpaceX با یك شركت فضایی دیگر به نام Exploration Architecture Corporation برای تحقیق در مورد این پروژه همراه خواهند شد.

در حالی كه ایده حمل موشك 7500 مایل در ساعت به نظر می رسد سیستم های تسلیحاتی کمی ترسناک است ، استفاده نظامی از چنین فناوری هایی از نظر تاریخی نوآوری و پیشرفت را در سایر صنایع به سرعت دنبال می کند. تحقیق و توسعه SpaceX در مورد این پروژه می تواند به طور بالقوه از پرتاب ماهواره Starlink آینده آن سود ببرد ، به او در ایمن سازی مأموریت های بیشتر خدمه ناسا کمک کند و همچنین چشم اندازهای گردشگری فضایی را تقویت کند.

اسپیس ایکس موشک های فوق سری برای تحویل سلاح برای ارتش آمریکا تولید خواهد کرد
tech-culture/اسپیس-ایکس-موشک-های-فوق-سری-برای-تحویل-سلاح-برای-ارتش.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com یکی از بهترین تیم های Skyrim در حال کار بر روی یک بازی مستقل است
techbord.com جعبه گشایی نسخه اصلی Nintendo Game Boy طبق برنامه پیش نمی رود
techbord.com تسلا در حال استخدام نیروهای پشتیبانی اختصاصی برای رسیدگی به توییت های عصبانی است که به Elon Musk پرداخته شده است
techbord.com PS5 در سال 2020 تقریبا دو برابر XBSX واحد فروخت
techbord.com 870 Evo سامسونگ پتانسیل SSD های SATA را به حداکثر می رساند
techbord.com VLC برای macOS با پشتیبانی بومی M1 به روز شد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.