خبر

 • تک بورد - استیم از فروش بازی

  استیم از فروش بازی "pickup artist " FMV Super Seducer 3 خودداری می کند
  21 روز و 19 ساعت قبل

  WTF ؟! تعداد زیادی بازی "فقط بزرگسالان" در Steam وجود دارد که شامل محتوای جنسی است. دریچه با این نوع موارد مشکلی ندارد ، اما وقتی محتوای گفته شده ویدیویی کاملاً متحرک از افراد واقعی باشد ، اعتراض نمی کند. به همین دلیل Super Seducer 3 ، یک بازی پیکاپ هنرمند مبتنی بر FMV ، به سیستم عامل نمی آید.

  PC Gamer گزارش می دهد که Super Seducer 3 سومین سری از این سری است که به بازیکنان امکان می دهد "" تکنیک های پیشرفته اغواگری "را بیاموزند. عنوان FMV شامل استفاده از گفتگوی چند گزینه ای برای کمک به Richard La Ruina است یک "خودکار معاشرت" در تاریخ ها موفق باشید.

  Super Seducer 3 قرار بود در 15 فوریه راه اندازی شود ، اما Valve با ادامه بررسی ، انتشار را به تأخیر انداخت. ماه گذشته یک نسخه آزمایشی به عنوان بخشی از جشنواره بازی های بخار 2021 وارد شد ، فقط یک ساعت به طول انجامید تا Valve آن را آفلاین کند.

  https://techbord.com Steam از فروش خودداری می کند

  یک انتخاب غیرعاقلانه است. او مطمئناً یک طرفدار مرده یا زنده است

  متأسفانه برای کسانی که مشتاق یادگیری هک های "جذاب و جذاب" هستند ، Super Seducer 3 از فروشگاه حذف شده است زیرا "تصاویر واضح جنسی از افراد واقعی ارسال نمی کند."

  La Ruina ، که همچنین یکی از توسعه دهندگان بازی است ، دلیل Valve را در حساب توییتر خود قرار داد. این مقاله می نویسد: "ما بررسی آخرین ساخت شما را به پایان رسانده ایم و نمی توانیم Super Seducer 3 را بر روی Steam حمل کنیم."

  بخار ممنوع شده و Super Seducer 3 را از فروشگاه خارج کرده است . آنها اجازه نمی دهند به هر شکلی منتشر شود. صفحه ما از بین رفته و 61،700 لیست خواسته از بین رفته است. قبل از این آنها به من گفتند كه انتظار "تأیید یا بازخورد" را داشته باشی. ما بارها و بارها گفتیم که هر کاری که لازم باشد انجام خواهیم داد pic.twitter.com/hVuDcvzL2n

  - ریچارد لا روینا (RichardGambler) 20 مارس 2021

  "پس از ارسال مجدد چندین محصول و بررسی محصولات ، احساس می کنیم که هستیم در بن بست و بنابراین این تصمیم نهایی است. ما هیچ بازخورد یا جزئیات اضافی برای به اشتراک گذاشتن فراتر از آنچه در گفتگوهای قبلی ارائه داده ایم ، نداریم. "

  در پاسخ خود ، لا روئینا گفت که مایل است "یک چاقوی قصاب ببرید " به بازی تا آن را به عنوان "امن " مانند سایر عناوین FMV در فروشگاه قرار دهید. وی همچنین خاطرنشان کرد که Super Seducer 3 طی 2 سال و نیم گذشته به بیش از 61000 لیست خواسته افراد اضافه شده است.

  والو به سخنان خود پاسخ داد: "" هی ریچارد ، ما قصد نداریم بازی را بفروشیم یا دوباره بررسی کنیم. "

   https://techbord.com Steam از فروش

  خودداری می کند برخی از حالات روزمره در Super Seducer 2

  به طرز عجیبی ، اولین Super Seducer و دنباله آن - هر دو بازی FMV - در Steam در دسترس هستند. شاید جنسیت در این موارد کمتر باشد؟ یکی از مفسران پیشنهاد می کند که بازی سوم "شدید" تر از پیش درآمد است.

  La Ruina در گذشته با این نوع مشکلات روبرو بوده است. او در ماه فوریه توییت کرد که هم Epic و هم GOG به فروش Super Seducer 3 "نه" گفتند ، در حالی که اولین بازی PlayStation در سال 2018 منتشر شد.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری