خبر

 • تک بورد - از هر پنج شرکت یک نفر اعتراف می کند که بدون اطلاع آنها از کارگران از راه دور جاسوسی کرده است

  از هر پنج شرکت یک نفر اعتراف می کند که بدون اطلاع آنها از کارگران از راه دور جاسوسی کرده است
  5 روز و 2 ساعت قبل

  WTF ؟! اگر شما یکی از میلیون ها نفری هستید که اخیراً خود را در خانه کار می کنند ، ممکن است وسوسه شوید که این کار را بارها و بارها در ساعات اداری انجام دهید. اگر این موضوع آشنا به نظر می رسد ، به شما هشدار داده شود: طبق گزارش جدید ، از هر پنج رئیس ، یک نفر مشغول نظارت بر کارهای اتلاف وقت کارمندان است ، بدون اینکه آنها از آنها مطلع شوند.

  در گزارشی توسط Metro ، اتحادیه ها هشدار دادند که کارفرمایان از مزایای Covid-19 برای نظارت مخفی کارگران از راه دور استفاده می کنند. از هر پنج شرکت یک نفر اعتراف کرده است که از کارمندان خود چشم پوشی کرده یا قصد دارد در آینده این کار را انجام دهد. چه کسی را رها کند در مورد استفاده از نظارت در محل کار باید از کارکنان به درستی مشاوره شود و توسط الگوریتم از مدیریت ناعادلانه محافظت شود. " "وقتی از این بحران خارج شدیم ، باید از فناوری برای بهتر كردن زندگی كاری استفاده شود - نه اینكه عزت مردم را از بین ببرد."

  https://techbord.com از هر پنج شرکت یکی از آنها جاسوسی از کارگران از راه دور را بدون اطلاع آنها اعتراف می کند

  روشهای نظارت شامل بررسی مدت زمان خواندن و پاسخ دادن به کارمندان برای پیامها است. نگران کننده ترین ادعا این است که برخی از کارفرمایان به طور پنهانی از طریق وب سایت خود کارکنان را مشاهده می کنند. علاوه بر نگرانی های آشکار درباره حریم خصوصی ، کارگران می توانند با برخورد انضباطی ناعادلانه روبرو شوند.

  نظرسنجی YouGov / Skillcast از 2،009 شرکت نشان داد که 12 درصد گفتند که نظارت از راه دور را انجام داده اند. در مورد شرکتهای بزرگتر ، این رقم با توجه به اقدام 8 درصدی به 16 درصد می رسد.

  طبق تحقیقات TUC ، از هر 7 کارمند یک نفر از آنجا که کار خود را از خانه شروع به کار کرده اند ، نظارت را افزایش داده است.

  در انگلستان ، شرکت ها مجازند بدون اطلاع آنها از کارمندان نظارت کنند "اگر آنها مشکوک به نقض قانون باشند".

  بسیاری از غول های فناوری از افزایش کار از راه دور بهره مند شده اند ، و ما قبلاً نمونه هایی از آنها را دیده اید که مرزهای حریم خصوصی را هل می دهند. به عنوان مثال ، مایکروسافت در پی واکنش شدید علیه تهاجمی بودن ویژگی ، ابزار امتیاز بهره وری خود را تغییر داد.

  اعتبار تصویر: R R

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری