خبر

 • تک بورد - از سال 2024 ، دیگر نمی توانید کارت های اعتباری و نقدی Mastercard خود را بکشید

  از سال 2024 ، دیگر نمی توانید کارت های اعتباری و نقدی Mastercard خود را بکشید
  5 روز و 5 ساعت قبل

  آینده نگر: کارت های اعتباری و بدهی در طول سالها پیشرفت قابل توجهی کرده اند و استفاده از آنها برای صاحبان و کارمندان فروشگاه راحت تر و آسان تر شده است. در حال حاضر ، اکثر کارت ها هنوز دارای نوار مغناطیسی هستند ، اما این مورد تغییر می کند زیرا ارائه دهندگان کارت آن را به نفع پرداخت های مبتنی بر تراشه حذف می کنند ، و Mastercard اولین شبکه پرداخت است که این کار را انجام داده است.

  کارت های اعتباری و بدهی راه زیادی را طی کرده اند ، زیرا کارمندان مغازه ها باید داده های مالک کارت را بنویسند یا از دستگاه های چاپ مسطح برای ثبت کارت استفاده می کنند ، از کارت های اعتباری و نقدی به عنوان کارت اعتباری استفاده می کنند. روش پرداخت با افزودن نوار مغناطیسی ساده تر شد.

  نوار مغناطیسی که برای اولین بار در دهه 1960 اجرا شد ، توسط IBM به ما ارائه نشد. این فناوری به بانک ها اجازه می دهد تا اطلاعات را روی نوار مغناطیسی کارت رمزگذاری کنند و امنیت بیشتری نسبت به روش های قدیمی ارائه می دهد. علاوه بر این ، شروع پرداخت های الکترونیکی و افزودن تراشه ها به کارت ها ، مجوز بلادرنگ برای هر شغلی صرف نظر از اندازه آن را ارائه می دهد.

  با این حال ، انتظار می رود فناوری های جدیدی مانند NFC جایگزین نوار مغناطیسی به طور کلی ، با Mastercard در خط مقدم این تغییر قرار دارد. از سال 2024 ، Mastercard پرداخت ها را از طریق کشیدن کارت به نفع پرداخت های مبتنی بر تراشه ، حذف می کند ، اما این نوار تا سال 2033 باقی می ماند و به شرکا فرصت می دهد تا با استانداردهای جدید سازگار شوند. https://techbord.com از سال 2024 ، دیگر قادر نخواهید بود کارت های اعتباری و نقدی Mastercard خود را بکشید

  Mastercard جدید \ هاوارد هاموند ، EVP و رئیس بانکداری مصرف کننده در بانک سوم پنجم ، می گوید: "پیشرفت واقعی همچنین به معنای بازنشستگی فناوری هایی است که دیگر نیازهای ما را برآورده نمی کند." "نحوه خرید ، پرداخت و تعامل در حال تغییر است و ما این نیازهای در حال تحول را با تجربیات هوشمندانه تر و ایمن تر برآورده می کنیم. "

  تصمیم برداشته شدن نوار مغناطیسی بر اساس نتایج بدست آمده از نظرسنجی های انجام شده توسط Phoenix Consumer Monitor. در مطالعه ای که در دسامبر 2020 انجام شد ، 89 درصد پاسخ دادند که پرداختهای مبتنی بر تراشه را به جابجایی کارت ترجیح می دهند. این نتیجه زمانی بیشتر به 91٪ افزایش می یابد که فقط صاحبان کارت با تجربه استفاده از پرداخت های غیر تماسی را در نظر بگیرند.

  نظرسنجی دیگری که در ژوئیه 2021 انجام شد نشان داد که 81٪ از دارندگان کارت آمریکایی از استفاده از کارت بدون نوار مغناطیسی معذور هستند. و 92 would از کارت خود بدون نوار مغناطیسی استفاده می کند.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری