خبر

 • تک بورد - ارز رمزنگاری شده مبتنی بر ذخیره سازی Chia می تواند قیمت SSD / HDD را در آینده افزایش دهد

  ارز رمزنگاری شده مبتنی بر ذخیره سازی Chia می تواند قیمت SSD / HDD را در آینده افزایش دهد
  4 روز و 11 ساعت قبل

  دیوانه استخراج رمزنگاری به طور سنتی GPU متمرکز بوده است ، با این وجود یک ارز رمزپایه در حال ظهور می تواند ضرر خود را در بازار ذخیره سازی به دنبال گزارشات مربوط به پذیرفتن اولیه در چین برای خرید انبوه درایوهای با ظرفیت بالا برای کشاورزی Chia وارد کند. در حال حاضر ، فقط درایوهای سازمانی در حال جمع آوری هستند ، اما موفقیت سکه و کشش جهانی - که باید دید - می تواند برای درایوهای مصرفی جاده نیز دردسر ایج

  آیا می خواهید کمبود فضای ذخیره سازی همراه با کمبود GPU موجود باشد؟ این احتمال وجود دارد که افق یابد زیرا Chia ، یک ارز رمزپایه مبتنی بر ذخیره سازی ، ادعا شده است که منجر به خرید انبوه دیسک های سخت و SSD توسط معدنچیان در چین شده است که به طور بالقوه می تواند باعث افزایش قیمت جهانی و کمبود سخت افزار در آینده شود.

  ایجاد شده توسط برام کوهن ، مخترع BitTorrent ، بلاکچین Chia به جای \ \'اثبات کار \\' (بیت کوین) یا \ \'اثبات سهام \\' از مدل \ \'اثبات مکان و زمان \\' استفاده می کند () Etherium 2.0) ، در اصل به معدنچیان اجازه می دهد تا با اختصاص فضای دیسک استفاده نشده خود ، مزرعه و درآمد ارز Chia را به دست آورند ، و همچنین یک عامل زمان برای افزایش امنیت کلی بلاکچین در نظر گرفته شده است.https://techbord.com/picsbody/2104/2862-1.jpg "alt = \" https://techbord.com در حال ظهور رمزنگاری مبتنی بر ذخیره سازی Chia می تواند قیمت SSD / HDD را در آینده افزایش دهد ">

  اگرچه این رمزنگاری پناهگاه است هنوز معامله نشده است ، پذیرندگان اولیه Chia در وحشت خرید HDD بین ظرفیت های 4 ترابایت تا 18 ترابایت را گزارش می دهند ، گزارش سایت فناوری مستقر در هنگ کنگ HKEPC (از طریق سخت افزار تام). کمبود درایو و افزایش قیمت در نتیجه پیش بینی شده است ، انتظار می رود هزینه های سخت افزار بین 200 دلار تا HKD 600 دلار (از 26 تا 77 دلار) افزایش یابد.

  جالب اینجاست که کشاورزی Chia برای استقامت بالا مناسب تر است ، به دلیل عملکردهای خواندن / نوشتن مداوم ، درایوهای درجه شرکتی وجود دارد ، اما این دقیقاً HDD و SSD مصرف کننده را رد نمی کند زیرا همچنان می توانند برای استخراج استفاده شوند. Jiahe Jinwei ، چهارمین تولید کننده حافظه بزرگ چین ، به MyDrivers (چینی) گفت که تمام SSD های Gloway و مارک Asgard خود را با ظرفیت 1 ترابایت و 2 ترابایت NVMe به فروش رسانده است و اکنون به دنبال افزایش تولید و توسعه یک هدف ساخته شده است. SSD برای استخراج رمزنگاری.

  ما قبلاً شاهد این بوده ایم که فروشندگان GPU از این مسیر پایین می روند و اگر تولید Chia یا سایر رمزنگاری های مبتنی بر ذخیره سازی ، بررسی این گزینه برای تولید کنندگان درایو دیسک جای تعجب ندارد. کشش کافی در آینده.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری