خبر

 • تک بورد - ادعای کلاهبرداری 12 میلیون دلاری مادر و پسر ، استفاده از ابر رایانه ها برای سرمایه گذاری رمزنگاری است

  ادعای کلاهبرداری 12 میلیون دلاری مادر و پسر ، استفاده از ابر رایانه ها برای سرمایه گذاری رمزنگاری است
  7 روز و 19 ساعت قبل

  WTF ؟! در آنچه به نظر می رسد طرح یک کمدی بد تصور باشد ، یک مادر 86 ساله و پسر 54 ساله او متهم شده اند که بخشی از یک طرح Ponzi هستند که وعده داده است از ابر رایانه ها و هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری در تجارت اوراق بهادار و ارز رمزنگاری شده

  بر اساس شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ، جوی کووار مستقر در لاس وگاس و پسرش برنت از ماه مه 2018 برای یک شرکت با نام عمومی مشکوک 12 میلیون دلار از حداقل 277 سرمایه گذار خرده فروشی جمع کردند. Profit Connect Wealth Services.

  گفته می شود این دو سرمایه گذار را به استفاده از پول صندوق های بازنشستگی ، حقوق صاحبان منزل و بودجه آموزشی خود برای خانواده هایشان ترغیب کرده اند. قربانیان با وعده بازگشت ثابت 20-30 درصدی سالانه با سود اضافی ماهانه فریب می خوردند.

  این بازده های جذاب ظاهراً از طریق سرمایه گذاری در اوراق بهادار سنتی و ارز رمزپایه بر اساس توصیه های "هوش مصنوعی" حاصل شده است. ابر رایانه." وب سایت Profit Connect گفت که دو دستگاه از این ماشین ها را کار می کند ، که "Orwell" و "Tesla" نامیده می شود - عدم استفاده از نام های "HAL 9000" و "Deep Thought" ناامید کننده است.

  در این شکایت ادعا می شود که هیچ یک از پولهای جمع آوری شده توسط Profit Connect سرمایه گذاری نشده است. در عوض ، این هزینه زندگی مجلل کوارز ، از جمله خرید خانه ، ماشین و پرداخت قبض کارت اعتباری را تأمین کرد. 3 میلیون دلار آن به کارفرمایانی که سرمایه گذار آورده اند پرداخت شد و مقداری پول به روش Ponzi مانند برای بازپرداخت سرمایه گذارانی که پول خود را از این طرح برداشت کردند استفاده شد. محققان می گویند جوی کوار حدود 1.2 میلیون دلار به حساب های شخصی خود واریز کرده و 1.7 میلیون دلار دیگر نیز برای اقلام شخصی خود خرج کرده است.

  "سرمایه گذاران باید مراقب افراد و شرکت هایی باشند که بازدهی دو رقمی را تضمین می کنند بدون خطر ضرر. ، "میشل وین لاین ، مدیر دفتر منطقه ای SEC در لس آنجلس گفت.

  MarketWatch گزارش می دهد که برنت کوار و یکی از برادرانش قبلاً در سال 2009 با اقدامات مدنی SEC در رابطه با Sky Way Global روبرو شده بودند ، LLC این شرکت با گفتن اینکه فناوری ضد تروریسم ساخته است که به دولت امکان می دهد هواپیما را کنترل یا کنترل کند ، میلیون ها نفر از سرمایه گذاران را جمع آوری کرد. جوی کوار به عنوان دبیر شرکت خدمت کرده بود اما در این مورد اتهامی به وی وارد نشد.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری