خبر

 • تک بورد - اداره پلیس لس آنجلس استفاده از فناوری شناسایی چهره شخص ثالث را ممنوع می کند

  اداره پلیس لس آنجلس استفاده از فناوری شناسایی چهره شخص ثالث را ممنوع می کند
  چند ثانیه قبل

  (فقدان) حریم خصوصی: فناوری تشخیص چهره همیشه منبع بحث های زیادی پیرامون حریم خصوصی در عصر دیجیتال بوده است. در حالی که بسیاری از شرکت ها و دولت ها از این فن آوری برای مقاصدی مانند اجرای قانون یا یادگیری ماشینی استقبال کرده اند ، اخیراً برخی از آنها شروع به عقب راندن آن کرده اند. چندین شهر ادارات پلیس را از استفاده از فناوری تشخیص چهره منع کرده اند و اکنون ، شهر لس آنجلس از این الگو پیروی کرده است -

  ادعا می شود که سازمان اجرای قانون از نرم افزارهای ارائه شده توسط کمپانی کاملاً بحث برانگیز تشخیص چهره Clearview برای ردیابی مجرمان بهره گرفته است. طبق گزارشی از Buzzfeed News ، بیش از 25 کارمند LAPD از "اوایل امسال" تقریباً 475 جستجو انجام داده اند ، بنابراین افسران مطمئناً استفاده معقولانه از فن آوری را بدست آورده اند.

  مشکل با این حال ، با استفاده از نرم افزار Clearview این است که از تصاویر و محتوای خراشیده شده از وب سایت های رسانه های اجتماعی برای ایجاد یک پایگاه داده از چهره ها که می تواند توسط مشتریان استفاده شود ، استفاده می کند. در اینجا بحث و جدال مطرح می شود - در صورت انتخاب رضایت برای این نوع خراش دادن ، تصور می کنیم اکثر افراد از این کار انصراف می دهند.

  اضافه شدن به یک پایگاه داده که می تواند و اغلب خواهد بود استفاده شده توسط نیروی انتظامی بدون هیچ اخطاری یک چشم انداز ترسناک است. بالاخره هوش مصنوعی قادر به اشتباه است ، همانطور که اخیراً دیدیم وقتی یک اپراتور دوربین ورزشی با هوش مصنوعی سر طاس یک خط کش را با یک توپ فوتبال اشتباه گرفت.

   https://techbord.com اداره پلیس لس آنجلس استفاده از فناوری شناسایی چهره شخص ثالث را ممنوع می کند

  با استناد به حقوق اصلاحیه اول خود ، Clearview در گذشته اظهار داشت که انجام این نوع خراشیدن کاملاً رایگان است و سیستم عامل های رسانه های اجتماعی هیچ دلیل قانونی برای متوقف کردن روند کار ندارند.

  قانونی است یا خیر ، به نظر می رسد LAPD تغییر عقیده داشته اید: حرکت به جلو ، ایجاد "توقف" نامشخص در استفاده از کلیه نرم افزارهای تجاری شناسایی چهره خواهد بود.

  اما ، در اینجا جلب می شود: اداره پلیس هنوز می تواند از فناوری تشخیص چهره استفاده کند ، فقط باید در خانه باشد. همانطور که Buzzfeed News می گوید ، یک پیشنهاد سیاست جدید به LAPD اجازه می دهد تا از یک سیستم "شهرستان لس آنجلس که به تصاویر رزرو مظنون متکی است" استفاده کند. "ما هنوز مطمئن نیستیم ، اما این قطعاً گامی در مسیر درست است.

  اعتبار تصویر: Metamorworks ، آلیس عکس

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری