خبر

 • تک بورد - آیا 475 دلار برای بلیط NFT پرداخت می کنید تا شخصاً 69 میلیون دلار NFT بیپل را ببینید؟

  آیا 475 دلار برای بلیط NFT پرداخت می کنید تا شخصاً 69 میلیون دلار NFT بیپل را ببینید؟
  6 روز و 17 ساعت قبل

  WTF ؟! اکثر مردم عادی در مورد NFT گیج می شوند و درک این مفهوم از رمز ارزها دشوارتر است-چیزی که بسیاری دیگر از انواع غیر فنی با آن گیج می شوند. بدون تردید امکان خرید یک بلیط NFT 475 دلاری وجود دارد تا در زندگی واقعی گران ترین توکن غیرقارچی را که تا به حال فروخته شده است مشاهده کنید.

  فستیوال Dreamverse Metapurse Fund Crypto که در ترمینال 5 شهر نیویورک در 4 نوامبر برگزار می شود ، شامل گالری با آثار بیش از 150 هنرمند در "هنر تعاملی هنر دیجیتال " است. کار از طریق نصب ، صفحه نمایش بزرگ و غرفه های واقعیت مجازی نمایش داده می شود.

  نکته مهم جشنواره بعد از مهمانی آن است. علاوه بر عنوان دی جی آلسو ، نمایش افتتاحیه گرانترین NFT فروخته شده تا به امروز - 69 میلیون دلار بیپل "Everydays: The First 5000 Days ".

  وای. beeple 69 میلیون دلار برای یک اثر کاملاً دیجیتالی مهم نیست که در مورد NFT چه احساسی دارید ، از این موضوع چشم پوشی نکنید. اشکالی ندارد که متوجه نشوید چرا کسی این مبلغ را پرداخت می کند ، و اشکالی ندارد که از تاثیرات آب و هوا مأیوس شوید. اما از روی اتفاقات غافل نشوید.

  - کریس ساکا@(sacca) 11 مارس 2021

  بدیهی است ، شما می توانید کارهای بیپل را در هر چیزی با صفحه و اتصال آنلاین مشاهده کنید ، اما مهمانی ها در حال مشاهده تنها نسخه معتبر تصویر ، متعلق به Metapurse است. این پروژه بر روی یک ساختار فیزیکی و دیجیتالی ترکیبی سه طبقه نیز طراحی شده است. برخی ممکن است استدلال کنند که این شبیه به دیدن یک اثر هنری اصلی به صورت شخصی است ، نه اینکه به عکس آنلاین نگاه کنید ، هر چند که این موضوع قابل بحث است.

  بلیط ورود به گالری به تنهایی 30 دلار هزینه دارد. کسانی که مایل به شرکت در مهمانی بعد و دیدن قطعه Beeple هستند باید بین 150 تا 175 دلار هزینه کنند و برخی از بلیط های NFT بین 475 تا 600 دلار قیمت دارند. این بلیط های سیاه و سفید دیجیتالی هنگام اسکن در ورودی تغییر رنگ می دهند. اگر آنقدر ثروتمند هستید که پول تمام معنی خود را از دست داده است ، بلیط VIP 2500 دلار هزینه دارد.

  در حالی که به نظر می رسد محبوبیت NFT ها رو به کاهش است ، هفته گذشته شاهد فروش مجموعه ای بودیم که میمون های کارتونی را در ساتبیز به ارزش 24.4 میلیون دلار به فروش رساند. .

  می خواهید در هزینه خود صرفه جویی کنید؟ در اینجا بیپل "Everydays \: The First 5000 Day " به طور کامل.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری