خبر

 • تک بورد - آیا می توانید 24 ساعت بدون فناوری - با پرداخت 2400 دلار بروید؟

  آیا می توانید 24 ساعت بدون فناوری - با پرداخت 2400 دلار بروید؟
  18 روز و 21 ساعت قبل

  آیا می توانید به مدت 24 ساعت بدون هیچ گونه فناوری بروید؟ بیشتر مردم در ایالات متحده حتی قبل از همه گیری با این چالش دست و پنجه نرم می کردند. همانطور که کووید ما را مجبور می کند برای کار و بازی بیشتر به فناوری اعتماد کنیم ، به نظر می رسد وظیفه ای که امروزه افراد کمی می توانند انجام دهند یا می خواهند انجام دهند. اما اگر این مشوق 2400 دلاری را شامل شود ، چه می شود؟

  چالش 2021 Digital Detox Challenge ، مسابقه ای که توسط سایت نقد و بررسی Review.org برگزار می شود ، به دنبال شرکت کنندگان دوستدار فناوری است که مایلند همه دستگاه ها را برای یک روز رها کنند. تقریباً همه موارد الکترونیکی باید کنار گذاشته شوند: تلفن های هوشمند ، تلویزیون ، لپ تاپ ، پوشیدنی ، دستگاه های خانه هوشمند ، اگرچه می توانید از مایکروویو استفاده کنید.

  این مورد صرفاً نادیده گرفتن ابزارهای مدرن به مدت 24 ساعت و تحویل 2400 دلار. اگر برای شرکت انتخاب شده اید - انتظار متقاضیان زیادی را دارید - برای خرید یک کیت زنده ماندن بدون تکنولوژی باید از کارت هدیه 200 دلاری آمازون ارائه شده استفاده کنید. این باید شامل موارد بدون تراشه برای گذراندن روز شما باشد ، مانند کتاب ، بازی های رومیزی و نوشتن لوازم تحریر.

  علاوه بر این ، شرکت کنندگان باید بازخورد دهند با تجربه و کیت 24 ساعته زنده ماندن آنها را مرور کنید. این چالش همچنین شامل ارسال گزارشات زمان نمایش برای اثبات اینکه شما 24 ساعت بدون فناوری کار کرده اید.

  مطابق با قوانین ، "14 روز از پذیرش چالش برای انتخاب روزی که برای شما مناسب باشد فرصت خواهید داشت ، بنابراین لازم نیست از مدرسه یا کار خود بگذرید (مگر اینکه بخواهید). "

  برنامه ها در تاریخ 26 مارس 2021 بسته می شوند ، بنابراین اگر می خواهید فرصتی برای شرکت در آن داشته باشید بهتر است عجله کنید. چالش های منتخب در تاریخ 29 مارس در کانال YouTube نظرات اعلام می شود. این برای 18 سال به بالا که واجد شرایط کار در ایالات متحده هستند قابل دسترسی است - همچنین یک چالش جداگانه در استرالیا وجود دارد.

  براساس گزارش اخیر اعتیاد به تلفن ، از هر چهار نفر سه نفر آمریکایی ها خود را معتاد به گوشی های خود می دانند و اکثریت مردم هر 9 دقیقه یک بار (یا 160 بار در روز) موبایل خود را چک می کنند. همچنین ما به طور متوسط ​​56 ساعت و 42 دقیقه در هفته را به تماشای تلویزیون اختصاص می دهیم. این نویسنده یک بار ماهانه بدون گوشی هوشمند می رفت - البته از انتخاب خارج نیست - و بسیار وحشتناک بود.

  اعتبار تصویر: Sinisa Botas

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری