techbord.com آیا این Doom با کیت تست بارداری اجرا می شود؟

WTF ؟! مدت هاست گفته می شود که اگر نمایشگر داشته باشد ، می تواند Doom را اجرا کند. لیست دستگاه های هک شده برای بازی پدربزرگ id Software در تمام بازی های FPS گسترده است ، اما آخرین مورد موردی است که هیچ کس انتظار آن را ندارد: یک بسته تست خانگی بارداری. هرچند چند مورد مهم است.

عمل جادوگری فنی توسط برنامه نویس مستقر در کالیفرنیا ، فون انجام می شود ، که خود را به عنوان "سخت افزار / نرم افزار نکروزان ، جمع آوری Weird Stuff ، سازنده Death Generators" توصیف می کند. آنها ویدئویی از آنچه Doom در حال اجرا است و در نمایشگر کوچک یک جعبه تست الکترونیکی بارداری قرار دارد را توییت کردند ، اما این چیزی نیست که به نظر می رسد.

فون توضیح می دهد چند نکته مهم. اولاً ، آنها در واقع بازی نمی کنند. این فقط یک فیلم غیر تعاملی از Doom است. ثانیا ، نمایشگر و میکروکنترلر دستگاه باید تعویض شوند زیرا "پردازنده مرکزی موجود نمی تواند دوباره برنامه ریزی شود و LCD موجود فقط می تواند 4 مورد را نشان دهد" ، یعنی تنها قسمت اصلی آزمایش بارداری پوسته خارجی است. همچنین اشاره شده است که سخت افزار حتی در محفظه قرار نمی گیرد.

من سعی کردم بزرگنمایی کنم و گامای بازی را کمی افزایش دهم ، بنابراین می توانید ببینید چه چیزی کمی بهتر است. (این صفحه نمایش تک رنگ 128x32 پیکسلی است ، هرگز عالی نخواهد بود) pic.twitter.com/dAU7LZ1pkT

- foone (Foone) 7 سپتامبر 2020

با وجود این ، هنوز هم قابل توجه است شاهکار مهندسی ، و دیدن Doom در حال حرکت روی صفحه نمایش تک رنگ 128 x 32 پیکسل بسیار جالب است.

برخی از دستگاه های بعید که نسخه های قابل پخش Doom را اجرا کرده اند عبارتند از: دستی Playdate به سبک یکپارچه ، یک مک دونالد صندوق پول ، کیف پول رمزنگاری غیرقابل کنترل "جان مک آفی" ، نوار لمسی اپل ، صفحه نمایش صفحه کلید تنها ، پورشه 911 ، چاپگرهای جوهر افشان ، Commodore 64 ، دستگاه های خودپرداز ، ماشین حساب ، iPod و حتی یک کنسول مجازی در خود بازی. اوایل امسال نیز یک تراشه سفارشی وجود داشت که چیزی جز Doom بازی نمی کند.

آیا این Doom با کیت تست بارداری اجرا می شود؟
tech-culture/آیا-این-doom-با-کیت-تست-بارداری-اجرا-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Microsoft Edge یک تولید کننده رمز عبور ، تم های اولیه و
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
techbord.com Capcom امروز میزبان Resident Evil Showcase است ، در اینجا نحوه تماشا را مشاهده می کنید
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.