خبر

 • تک بورد - آمازون پس از شکایت به نظر می رسد هیتلر ، آرم را تغییر می دهد

  آمازون پس از شکایت به نظر می رسد هیتلر ، آرم را تغییر می دهد
  9 روز و 1 ساعت قبل

  WTF ؟! اگر شما یکی از افرادی بودید که به آرم جدید آمازون نگاه می کردید و با شباهت ظاهری آن به آدولف هیتلر احساس ناراحتی می کردید ، در اینجا چند خبر خوب وجود دارد: این شرکت تصویر را تغییر داده و شباهت خود را با رهبر رایش سوم کاهش داده است.

  بعید به نظر می رسد که آمازون پس از راه اندازی آرم اصلی برنامه خرید خود در ژانویه ، جایگزین نماد چرخ دستی قبلی شود. قرار بود شبیه یکی از بسته های این شرکت باشد که در قسمت بالای آن یک تکه نوار پاره شده قرار دارد. به طرز عجیبی ، برخی از افراد شکایت داشتند که نوار اسپایکی شباهت زیادی به سبیل مسواک دارد که برای همیشه با دیکتاتور نازی در ارتباط است. و درست بالای دهان خندان است - به نظر من یک کارتن کوچک خوشحال کننده آدولف است. "یک مشتری نوشت.

  lmao کاملاً دلم برای آن آمازون تنگ شده بود که آیکون جدیدش را بی سر و صدا تغییر داد تا به نظر برسد ... کمتر شبیه hitler pic.twitter.com/Jh8UC8Yg3u

  - alex hern (alexhern) 1 مارس 2021

  آمازون به جای استدلال این ادای احترام به چارلی چاپلین یا الیور هاردی ، آرم را تغییر داد و جایگزین "پاره شده" شد جلوه ای با یک تا خورده که از افراط گرایی کمتری برخوردار است.

  آمازون در چند کشور سه نشان آرم هیتلر را محصور کرده بود ، اما بازخورد مشتری آن را بر آن داشت تا قبل از ارائه نسخه نهایی در سراسر جهان ، طرح خود را تغییر دهد.

  "آمازون همیشه در حال کشف روش های جدید برای لذت بردن از مشتریان ما است. ما آیکون جدید را به گونه ای طراحی کردیم که وقتی مشتریان سفر خرید خود را با تلفن شروع می کنند ، باعث تحریک انتظار و هیجان و شادی شود ، دقیقاً همان کاری که وقتی جعبه های ما را روی درب منزل خود مشاهده می کنند ، این کار را می کنند. "

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری