techbord.com آمازون می گوید که بورات 2 در حالی که قزاقستان از عبارت واضح شخصیت استفاده می کند ،

آمازون فاش کرده است که فیلم جنجالی و جدید Borat در آخر هفته افتتاحیه خود "ده ها میلیون نفر" را در سراسر جهان جذب کرده است. محبوبیت باعث شده است که قزاقستان از این شخصیت استفاده کند ، در حالی که جنجال های رودی جولیانی ادامه دارد.

ورایتی گزارش می دهد که "" Borat Subventioning Moviefilm "، قابل پخش در Amazon Prime ، یک روز زودتر از زمان برنامه ریزی برای انتشار همزمان با بحث ریاست جمهوری آزاد شد. اما سامبا تی وی ، که فقط بیننده تلویزیون های متصل به اینترنت است ، تخمین می زند 45000 خانوار فیلم را در 22 اکتبر پخش کردند ، در حالی که 24 میلیون نفر بحث نهایی ترامپ و بایدن را تماشا کردند.

آمازون نمی گفت دقیقاً چه تعداد از افراد بیش از "دهها میلیون نفر" Borat 2 را تماشا کرده اند ، اگرچه مشخص شد که بیش از 1 میلیون نفر در مهمانی تماشای Borat پنجشنبه گذشته شرکت داشتند ، که شامل پرسش و پاسخ با بارون کوهن ، ستاره Borat بود و یک رقص جهانی برگزار می کرد مهمانی.

"ساشا استادانه یکی از فیلمهای بسیار مورد استقبال را در این اوقات بی سابقه خلق کرده است - نمایش بهترین و بدترین ما ، در یک لحظه ظالمانه پس از لحظه دیگر ،" جنیفر Salke ، رئیس استودیوی آمازون ، در بیانیه ای گفت. "با راه اندازی فوق العاده این فیلم جهانی و اصلی ، مشخص است که مشتریان ما در سراسر جهان محتوای مناسب و سرگرم کننده ای را می خواهند. "

این شرکت بندرت در مورد چند مشتری اصلی صحبت می کند است دارد؛ آخرین باری که آمازون هر گونه آمار را اعلام کرد ژانویه سال 2020 بود که اعلام کرد بیش از 150 میلیون عضو در سراسر جهان وجود دارد. به نظر می رسد این کشور از توجهات قدردانی می کند: قزاقستان واژه "بسیار خوب" خود را در یک کارزار جدید گردشگری پذیرفته است.

یکی از قربانیان غیرمنتظره بورات در فیلم شهردار سابق شهر نیویورک و دونالد است وادی ترامپ ، رودی جولیانی. در یک "مصاحبه" با دختر تواتار ، دختر بورات ، که قرار است 15 ساله باشد ، اما بازیگر 24 ساله ماریا باکالووا او را بازی می کند ، به نظر می رسد جولیانی در حضور او به شلوار خود ادامه می دهد. وی ادعا می کند که این کلیپ "ساختگی کامل" است ، "ادعا می کند" من پس از برداشتن تجهیزات ضبط ، پیراهن خود را جمع می کردم. "پاسخ Borat را می توانید در زیر مشاهده کنید.

بیانیه رسمی از BORAT SAGDIYEV pic.twitter.com/vM92Lam5vV

- Borat (BoratSagdiyev) 23 اکتبر 2020

آمازون می گوید که بورات 2 در حالی که قزاقستان از عبارت واضح شخصیت استفاده می کند ، "پرتاب فوق العاده ای" داشت
tech-culture/آمازون-می-گوید-که-بورات-2-در-حالی-که-قزاقستان-از-عبارت.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com سایت Parler-like Gab هک شد ، 70 گیگابایت داده اکنون در اختیار یک گروه فعال است
techbord.com فراخوان نویسندگان: TechSpot نویسندگان کارمندان و متخصصان نحوه کار را استخدام می کند
techbord.com اپل رسماً تمام مکان های فروشگاه خود در ایالات متحده را بازگشایی کرده است
techbord.com خلاصه شایعات آیفون 13: بریدگی کوچکتر ، نمایشگر 120 هرتز ، باتری بزرگتر و موارد دیگر
techbord.com هکرها از آسیب پذیری موجود در iOS 11-14.3 برای جیلبریک آیفون ها استفاده می کنند
techbord.com Instagram Live Rooms به شما امکان می دهد چهار نفر همزمان پخش شوند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.