خبر

 • تک بورد - آمازون می گوید تمام هزینه شهریه کالج برای 750،000 کارگر خط مقدم را پوشش می دهد

  آمازون می گوید تمام هزینه شهریه کالج برای 750،000 کارگر خط مقدم را پوشش می دهد
  9 روز و 13 ساعت قبل

  آمازون در تلاش است تا شهرت خود را به دلیل رفتار نامناسب با کارکنان با کنار گذاشتن کل هزینه شهریه کالج برای 750،000 کارگر خط مقدم خود از بین ببرد. این اقدام بخشی از برنامه آمازون برای توسعه مزایای آموزش و مهارت های ارائه شده به کارکنان آمریکایی است که به سرمایه گذاری کل 1.2 میلیارد دلار تا سال 2025 می رسد.

  آمازون گفت که این طرح هزینه شهریه کالج ، هزینه ها و کتابهای درسی انبار ، حمل و نقل و سایر کارکنان ساعتی در شبکه عملیاتی خود را پوشش می دهد. هر کسی که مایل به مشارکت است باید حداقل 90 روز در این شرکت کار کرده باشد. به علاوه بر این ، این شرکت سه برنامه آموزشی جدید اضافه می کند تا به کارکنان خود فرصت یادگیری مهارت در نگهداری و فناوری مرکز داده ، فناوری اطلاعات ، و تجربه کاربری و طراحی تحقیق را بیاموزد. قبلاً پیشنهاد داده بود که 95٪ از شهریه ، شهریه و کتابهای درسی را برای همکاران ساعتی از طریق برنامه انتخاب شغل خود پرداخت کند.

  آمازون افزود که قصد دارد آموزش مهارت های رایگان خود را به 300000 کارمند یا حدود 30٪ از نیروی کار آن ، در چهار سال آینده. دیو کلارک ، مدیر اجرایی مصرف کننده در سراسر جهان در آمازون ، نوشت: "هزینه تحصیل برای 750،000 کارگر خط مقدم ">

  "آمازون اکنون بزرگترین ایجادکننده شغل در ایالات متحده است." "ما می دانیم که سرمایه گذاری در آموزش مهارت های رایگان برای تیم های ما می تواند تأثیر زیادی برای صدها هزار خانواده در سراسر کشور داشته باشد. "

  آمازون شهریه و هزینه کارکنان خود را پیشاپیش پرداخت می کند نسبت به بازپرداخت آنها ، که باید به کارکنانی که توانایی شروع یا تکمیل دوره ها را ندارند کمک کند.

  "این سرمایه گذاری جدید بر اساس سالها تجربه حمایت از کارکنان در جهت ارتقای شغلی آنها ، از جمله برخی ابتکارات منحصر به فرد مانند ایجاد بیش از 110 کلاس درس در محل برای کارکنان ما در مراکز تحقق آمازون در 37 ایالت. امروزه ، بیش از 50،000 کارمند آمازون در سراسر جهان قبلاً در Career Choice شرکت کرده اند و ما از نزدیک دیدیم که چگونه می تواند زندگی آنها را متحول کند. "

  آمازون در ارائه مزایای آموزشی به کارگران به رقبای خرده فروشی Walmart ، Target و Kroger می پیوندد. والمارت همچنین گفت که هزینه تحصیل و کتاب برای کارکنان ساعتی خود را تامین می کند ، در حالی که هدف ارائه مدرک کارشناسی رایگان به بیش از 340،000 کارگر است.

  در ماه مه ، آمازون اعلام کرد که 750،000 کارمند با دستمزد اولیه 17 دلار در ساعت همچنین در برخی ایالت ها تا 1000 دلار پاداش ورود به سیستم ارائه می دهد. این شرکت گفت که این علاوه بر مزایای تمام وقت کارکنان شامل بیمه سلامت ، بینایی و دندان و مرخصی والدین با حقوق و برنامه جذاب 401 (k) با 50 درصد مطابقت است.

  < p> به آمار نگاه کنید و زمینه را در نظر بگیرید https://t.co/9bSy3Jv7hC pic.twitter.com/DLlxdb7DV3

  - جیمز بلادورث (J_Bloodworth) 25 مارس 2021

  آمازون به سختی در حال تکان دادن است گزارشات مربوط به محیط کار سمی آن ادعاهایی مبنی بر اخراج زنان باردار به دلیل استراحت زیاد در حمام ، اقدامات تهاجمی ضد اتحادیه ، شرایط کاری دور از ایمنی و آسانسورهایی که منحصراً برای محصولات استفاده می شود ، اخراج شده است. همچنین گزارشات متعددی از ادرار کارکنان در بطری های پلاستیکی به دلیل اینکه وقت ندارند یا اجازه رفتن به دستشویی ندارند ، گزارش شده است.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری