خبر

 • تک بورد - آمازون می خواهد یک برج شیشه ای مارپیچی با ارتفاع 350 فوت به عنوان مرکز اصلی دفتر بعدی خود بسازد

  آمازون می خواهد یک برج شیشه ای مارپیچی با ارتفاع 350 فوت به عنوان مرکز اصلی دفتر بعدی خود بسازد
  9 روز و 21 ساعت قبل

  پیشنهاد طراحی آمازون برای پردیس مهم بعدی خود متشکل از سه ساختمان 22 طبقه است که یک برج شیشه ای مارپیچی با ظاهری منحصر به فرد به نام "مارپیچ" را احاطه کرده است. علاوه بر تأمین فضای اداری ، این قد 350 فوت (106 ~ متر) قد دارد ساختار به معنای اتصال مردم با طبیعت است و دارای یک جنگل عمودی با مسیرهای گردشی است که به بالا می چرخد. آمازون همچنین در حال برنامه ریزی برای فضاهای سبز و مناطق قابل دسترسی عمومی

  اگرچه کار در خانه به طور فزاینده ای برای بسیاری از افراد به یک امر عادی جدید تبدیل شده است ، اما کارمندان آمازون که در شهرستان آرلینگتون زندگی می کنند ممکن است وسوسه شوند تا به PenPlace ، محلی که این شرکت منتظر ایجاد دفتر دوم خود است ، رفت و آمد کند.

  در میان ساختمان های معمولی ، ساختار شیشه ای مارپیچی برجسته ای وجود دارد که طراحی آن برای بسیاری از افراد احتمالاً چیزهای زیادی است. آمازون خاطرنشان می کند که الهام از این زیبایی طبیعی شکل مارپیچ مضاعف است که الگوی آن را می توان در مواردی مانند DNA ، کهکشان های مارپیچی ، مخروط های صدفی و صدف های دریایی مشاهده کرد.

   https://techbord.com آمازون می خواهد یک برج شیشه ای مارپیچی با ارتفاع 350 فوت به عنوان مرکز اصلی دفتر بعدی خود بسازد

  مارپیچ ادامه Spheres آمازون با الهام از طبیعت در سیاتل است که در سال 2018 افتتاح شد. مانند سه گنبد شیشه ای ، این برج پیچ خورده جدید همچنین برای بازدیدهای آخر هفته برای عموم باز خواهد بود و به طور معمول توسط برخی از مناطق اشغال می شود 25000 کارمند آمازون سرانجام قصد دارد در HQ2 مستقر شود. در آنجا یک مرکز ملاقات 1500 نفری و یک برنامه هنرمند برای اقامت وجود خواهد داشت ، در حالی که در خارج دو راهپیمایی احاطه شده توسط یک جنگل عمودی با کاشت بومی ویرجینیا وجود دارد که به سمت بالا می چرخد.

  با هدایت شرکت معماری NBBJ ، آمازون می گوید طرح دانشگاه برای اولویت قرار دادن عابران پیاده و دوچرخه سوار ، با یک سیستم جاده زیرزمینی طراحی شده است که توسط وسایل نقلیه برای بارگیری و تحویل استفاده می شود. علاوه بر هلیکس و سه ساختمان دیگر ، این سایت 2.5 جریب فضای سبز خواهد داشت که در کنار فروشگاه های خرده فروشی ، رستوران ها و سالن آمفی تئاتر برای فعالیت های عمومی برای عموم آزاد خواهد بود.

  https://techbord.com آمازون می خواهد یک برج شیشه ای مارپیچی با ارتفاع 350 فوت به عنوان مرکز اصلی دفتر بعدی خود بسازد

  < p> HQ2 ویرجینیا یک سرمایه گذاری بلند مدت برای آمازون است ، که قصد دارد 2.5 میلیارد دلار در این پروژه سرمایه گذاری کند در دهه آینده. این شرکت فاز اول ساخت را در ژانویه سال گذشته آغاز كرد ، جایی كه دو ساختمان از سه ساختمان 22 طبقه باید تا سال 2023 به اتمام برسند.

  با برنامه های توسعه برای فاز دوم ، برای تصویب به شهرستان آرلینگتون ارائه شده است ، انتظار می رود ساخت هلیکس و سایر بناهای باقیمانده در سال 2022 آغاز شود و سه سال به طول انجامد.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری