خبر

 • تک بورد - آمازون موزیک پادکست ها را بدون هیچ گونه هزینه اضافی در بازارهای بزرگ اضافه می کند

  آمازون موزیک پادکست ها را بدون هیچ گونه هزینه اضافی در بازارهای بزرگ اضافه می کند
  10 روز و 12 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: پادکست یکی از سریعترین رشد و آسان ترین روش ها برای رساندن صدای شما به مردم است. تا زمانی که تجهیزات ضبط اولیه و چیز جالبی برای گفتن داشته باشید ، احتمالاً می توانید مخاطبی پیدا کنید و آن را از آنجا رشد دهید.

  آمازون روز چهارشنبه اعلام کرد پادکستهای Amazon Amazon را در سایر طبقات بدون هیچ هزینه اضافی به موسیقی آمازون اضافه کرده است.

  کتابخانه پادکست جدید آمازون بسیار کوچکتر از رقبا در شمال واقع در 70،000 عنوان است. در مقایسه ، اپل بیش از یک میلیون پادکست و Spotify بیش از 1.5 میلیون پادکست در فهرست خود دارد. اما کمبود آن ، امیدوار است که بتواند کیفیت آن را جبران کند.

  بخش جدید دارای چندین پادکست معروف از جمله Crime Junkie ، تاریخچه اصلاح طلبان ، مواردی است که باید بدانید ، Planet Money و موارد دیگر یک روز ، فقط چند مورد را نام ببرم. و از فوریه 2021 ، خانه اختصاصی Disgraceland ، پادکست محبوب درباره رفتار بد نوازندگان خواهد بود.

   https://techbord.com آمازون موزیک پادکست ها را بدون هزینه اضافی در بازارهای بزرگ اضافه می کند

  آمازون همچنین در حال کار بر روی پادکست های انحصاری مانند The First One از DJ Khaled و En la Sala از Becky G است. دان پاتریک ، مجری برنامه ، نمایش جدیدی را با همکاری IMDb با نام "آن صحنه با دن پاتریک" ارائه می دهد که در آن با برخی از بزرگترین ستاره های هالیوود مصاحبه می کند. به ما گفتند Westbrook Audio از Will و Jada Pinkett Smith همچنین در حال کار بر روی پروژه ای با Audible است.

  پادکست های موسیقی آمازون در ایالات متحده ، آلمان ، ژاپن و انگلیس در دسترس هستند.

  < p> اعتبار تصویر: microstock3D ، استودیوی LightField

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری