خبر

 • تک بورد - آمازون در شرف افتتاح اولین سوپرمارکت با فناوری Just Walk Out است

  آمازون در شرف افتتاح اولین سوپرمارکت با فناوری Just Walk Out است
  10 روز و 8 ساعت قبل

  نگاه به جلو: در اواخر این هفته ، آمازون اولین فروشگاه مواد غذایی کامل را افتتاح می کند که به خریداران امکان می دهد هزینه های مواد غذایی خود را با روش های پرداخت سنتی پرداخت کنند یا با استفاده از فناوری Just Walk Out این شرکت ، از خرید راحت تر استفاده کنند تجربه. فروشگاه در The Marketplace در Factoria در Belvvue ، واشنگتن واقع خواهد شد.

  اولین فروشگاه بزرگ مواد غذایی دارای فناوری Just Walk Out در 17 ژوئن افتتاح می شود. به مناسبت افتتاح فروشگاه ، آمازون همچنین محصولات کارتهای هدیه آمازون را ارائه می دهد ، به صورت رایگان نمونه ها ، فعالیت هایی را برای بچه ها و موارد دیگر فراهم کنید.

  فناوری Just Walk Out آمازون از ترکیبی از دید رایانه ، همجوشی حسگر و یادگیری عمیق استفاده می کند تا به مشتریان اجازه دهد کالایی را تحویل بگیرند و هنگام خرید از صندوق خرید بگذرند. خروج از فروشگاه.

  هنگام ورود به یک فروشگاه مواد غذایی آمازون با خرید Just Walk Out ، از کاربران خواسته می شود که بین خرید سنتی یا Just Walk Out یکی را انتخاب کنند. هنگام انتخاب مورد دوم ، مشتریان باید کد QR را در برنامه آمازون خود اسکن کنند ، از Amazon One برای اسکن کف دست خود و یا قرار دادن کارت اعتباری / بدهی متصل به حساب آمازون خود استفاده کنند.

  https://techbord.com آمازون در شرف افتتاح اولین سوپرمارکت با فناوری Just Walk Out

  پس از انتخاب یکی از گزینه ها است ، مشتریان ممکن است خرید خود را مانند معمول انجام دهند. هرچه از قفسه ها بردارند به یک گاری مجازی اضافه می شود. اگر آنها هر چیزی را دوباره در قفسه بگذارند ، آن را از سبد خرید خارج می کنند.

  هنگامی که مشتریان هر آنچه را که لازم دارند پیدا کنند ، باید به دروازه های Just Walk out رفته و کف خود را اسکن کنند. / کد QR یا درج کارت اعتباری / نقدی برای خروج از آن.

  Dilip Kumar ، معاون خرده فروشی فیزیکی و فناوری در آمازون ، اظهار می دارد که بازخورد خرید Just Walk Out "عالی بوده است ، با توجه به توجه مشتریان. کنار گذاشتن صندوق به آنها امکان می دهد تا در وقت صرفه جویی کرده و تماس را در فروشگاهها کاهش دهند. "کومار همچنین اضافه کرد که" آوردن فناوری Just Walk Out به یک فروشگاه مواد غذایی بزرگ با فروشگاه Amazon Fresh در Bellevue توانایی ادامه این فن آوری را به نمایش می گذارد برای مقیاس گذاری و سازگاری با محیط های جدید و انتخاب. ""

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری