خبر

 • تک بورد - آمازون در حال

  آمازون در حال "نزدیک شدن به معامله" با EA برای تولید یک نمایش Mass Effect است
  13 روز و 3 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن باشیم: نمایش‌ها و فیلم‌های اصلی یکی از راه‌های اصلی سرویس‌های پخش برای جذب مشترکین جدید هستند. ما مطمئن هستیم که موفقیت هایی مانند Arcane Netflix و Wheel of Time در Amazon نمونه های خوبی از این روند هستند. با این حال، آمازون به تازگی می تواند یک اولین کار بزرگ دیگر را در حال حاضر داشته باشد - طبق گزارش ها، بخش محتوای اصلی این شرکت در حال توسعه یک سری جدید بر اساس مجموعه محبوب

  این اطلاعات برگرفته از گزارشی از Deadline است که دیروز منتشر شد. طبق این رسانه، استودیو آمازون در حال "نزدیک به معامله" با الکترونیک آرتز برای ساختن چنین سریالی است، اگرچه جزئیاتی مانند تعداد یا طول اپیزود آشکارا در چنین مراحل اولیه ناشناخته هستند.

  صرف نظر از این، یک خبر بزرگ برای طرفداران قدیمی BioWare است. اگرچه آخرین نسخه Mass Effect، Andromeda، دقیقاً مورد استقبال بازیکنان قرار نگرفت، بازی‌های قبلی هنوز هم امروز خود را حفظ کرده‌اند. کیفیت مکانیک‌های گیم‌پلی آن‌ها از عنوانی به عنوان دیگر متفاوت است، اما داستان سرایی همیشه عالی هنوز به عنوان یکی از بهترین‌های صنعت معرفی می‌شود.

  https://techbord.com آمازون در حال

  البته همانطور که هر گیمری به شما خواهد گفت ترجمه‌های فیلم یا نمایشی از فرنچایزهای محبوب بازی همیشه چیزهایی را که باعث عالی شدن این فرنچایز شده است، به همراه ندارند. به این ترتیب، هیچ تضمینی وجود ندارد که نمایش Mass Effect همان داستان‌ها و شخصیت‌های فرعی جذابی را داشته باشد که بازی‌ها. با این حال، آمازون سابقه خوبی در فضای تولید محتوای اصلی دارد، بنابراین دلیلی برای خوش بین بودن وجود دارد. به خصوص اگر EA مایل باشد که شهرت یکی از مشهورترین فرنچایزهای خود را به خطر بیندازد.

  امیدواریم که این معامله بین استودیو آمازون و EA انجام شود. حتی اگر نمایش وحشتناک به پایان برسد، حداقل خوب است که جهان Mass Effect را به گونه‌ای ببینیم که قبلاً هرگز ندیده‌ایم.

  در صورت نهایی شدن معامله، شما را در جریان قرار خواهیم داد. و تولید به طور رسمی شروع می شود، اما احتمالاً مدتی طول می کشد تا آن روز فرا برسد.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری