خبر

 • تک بورد - آمازون داروخانه داروهای تجویزی را به خانه شما تحویل می دهد

  آمازون داروخانه داروهای تجویزی را به خانه شما تحویل می دهد
  28 روز و 12 ساعت قبل

  بدون خطر: آمازون سفارشات دارویی تجویز شده را در بسته بندی محتاطانه به آدرس دلخواه مشتری تحویل می دهد. حتی هنوز ، دزدان دریایی ایوان یک نگرانی بسیار واقعی هستند و از بین رفتن یا گم شدن داروی سرقت شده به موقع می تواند مشکل باشد.

  آمازون روز سه شنبه به طور رسمی با سرویس جدیدی به نام داروخانه آمازون وارد صنعت داروسازی شد.

  مشتریانی که در ایالات متحده انتخاب می شوند اکنون می توانند از طریق برنامه آمازون یا میز کار خود یک پروفایل داروخانه ایمن تنظیم کنند. از آنجا ، کاربران همچنین می توانند اطلاعات بیمه خود را اضافه کنند ، نسخه ها را مدیریت کنند و گزینه های پرداخت را انتخاب کنند. همانند سایر سرویس های آمازون ، اعضای Prime با سفارش از داروخانه آمازون تحویل دو روزه نامحدود و رایگان دریافت می کنند.

  آمازون گفت اعضای Prime همچنین می توانند تا 40 درصد پس انداز داروهای تجاری با نام تجاری و حداکثر هنگام پرداخت بدون بیمه ، 80 درصد تخفیف در محصولات عمومی است.

  https://techbord.com داروخانه آمازون داروهای تجویزی را به شما تحویل می دهد خانه

  در حال حاضر ، داروخانه آمازون به ساکنان 45 ایالت ایالات متحده خدمات ارائه می دهد (این دارو هنوز در ایلینوی ، کنتاکی ، هاوایی ، لوئیزیانا یا مینه سوتا موجود نیست). این سرویس بیشتر برنامه های بیمه را می پذیرد. آمازون خاطرنشان کرد: شما می توانید از نظر ثبت نام در مراحل ثبت نام ، بررسی کنید.

  همچنین لازم به ذکر است این واقعیت است که آمازون داروهای کنترل شده با برنامه II را که شامل اکثر مواد مخدر است ، ارائه نخواهد کرد.

  آمازون گفت که اگر حداقل یک نسخه را به طور منظم پر کنید ، گزینه جدید داروخانه آن بهتر جواب می دهد. کسانی که نسخه دارویی فوری مانند آنتی بیوتیک را تجویز می کنند باید از داروخانه فعلی خود استفاده کنند تا به زودی آن را تهیه کنند. آمازون همچنین داروسازانی را در 24/7 ساعت کارمند دارد تا به سالات شما در مورد داروی خاص پاسخ دهند.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری