techbord.com آمازون جعبه گشایی کاملاً جدید Motorola Razr شما را برداشته و قبل از حمل و نقل آن را جمع می کند

درمان جعبه گشایی: با قابلیت جمع شدن تاشوها ، فاکتورهای جدید و مهیج (و قیمت) برای گوشی های هوشمند ، موتورولا به گذشته خود بازگشت و طرح تلفن تلنگر نمادین را در موتورولا Razr جدید زنده کرد. به نظر می رسد آمازون همچنین طرفدار صدای رضایت بخش و احشایی تلفن است که به دلیل خاموش شدن سفارشات مشتری ، تلفن را از بین می برد تا قبل از حمل و نقل آن را جمع کند.

شاید آنقدر که موتورولا دوست داشت علاقه ای به تلفن های تلنگر نداشته باشد ، اما Razr 5G جدید همچنان دارای آن فاکتور شکل منحصر به فرد و قابل استفاده است که باعث شده تا نسخه اصلی بسیار مطلوب باشد. قیمت چشمگیر 1400 دلاری با مشخصات زیرپذیری قطعاً فروش بسیار سختی را برای حتی طرفداران نوستالژیک ایجاد کرده است ، که اگر بخواهند آن را از آمازون بخرند ، اکنون مجبورند با دردسرهای بیشتری روبرو شوند.

موتورولا ، همانطور که در تصویر زیر مشاهده می شود ، دارای یک بسته بندی کاملاً محکم برای Razr است که در آن گوشی را که برای باز کردن صفحه نمایش OLED 6.2 اینچی باز شده ، حمل می کند. با این حال ، با توجه به غول خرده فروشی ، که یادداشت زیر را در لیست محصولات اضافه کرده است ، مشتریانی که نسخه قفل شده از آمازون را دریافت می کنند ، برای محافظت از نمایشگر خود ، تلنگر خود را می بندند:

در اصل ، RAZR منظور بود در موقعیت باز شده حمل شود. با این حال ، برای محافظت بهتر از نمایشگر ، RAZR شما را جمع کرده ایم - از ایمنی بالاتری برخوردار است اما ممکن است آنطور که انتظار داشتیم زیبا به نظر نرسد. اگر اثر انگشت را در دستگاه خود مشاهده کردید ، از شما عذرخواهی می کنیم. ما به شما اطمینان می دهیم RAZR شما کاملاً جدید است. Razr برای بسته شدن آن قبل از حمل و نقل ">

ممکن است فروش زیادی داشته باشد زیرا Razr 5G در حال حاضر با قیمت 999 دلار ، 400 دلار کمتر از قیمت اصلی خود است. این تخفیف ، طبق گزارش The Verge ، مختص آمازون نیست ، اما در خرده فروشی های دیگری مانند Best Buy و B&H نیز قابل مشاهده است که ظاهراً تلفن را همانطور که موتورولا در نظر گرفته بود ، حمل می کنند.

تصمیم آمازون برای ارسال ایمن تلفن مانند این ، احتمالاً با توجه به همه ماجراهای مختلف لجستیکی که چنین بسته هایی از انبار تا تحویل خانه را پشت سر می گذارند ، رخ می دهد. با این حال ، این رویکرد همچنین بدان معنی است که کسی قبلاً با تلفن قبل از جابجایی مجدد و ارسال آن ، در نهایت تجربه جدید جعبه گشایی دستگاهی را خراب کرده است که هنوز هم هزینه آن 1000 دلار است.

آمازون جعبه گشایی کاملاً جدید Motorola Razr شما را برداشته و قبل از حمل و نقل آن را جمع می کند
tech-culture/آمازون-جعبه-گشایی-کاملا-جدید-motorola-razr-شما-را-برداشته.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پردازنده های Intel 11900K و 11700K در حال نابودی آزمایش تک هسته ای Geekbench هستند
techbord.com گوگل تهدید می کند به جای پرداخت سایت های خبری برای پیوند ، جستجوی استرالیا را متوقف خواهد کرد
techbord.com سهام GameStop با رکورد بالا چون گروه Reddit باعث ضرب وشتم می شود
techbord.com میانبر صفحه کلید برای باز کردن مستقیم Windows Task Manager چیست؟
techbord.com Vicarious Vision ، توسعه دهنده Tony Hawk 1 + 2 ، به Blizzard Entertainment پیوسته است
techbord.com اولین پچ مهم Cyberpunk 2077 در همه سیستم عامل ها راه اندازی می شود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.