خبر

 • تک بورد - آزمایشگاه پیشرانش جت (JPL) تخم مرغ عید پاک را در چتر نجات مریخ نورد ناسا پایداری پنهان کرد

  آزمایشگاه پیشرانش جت (JPL) تخم مرغ عید پاک را در چتر نجات مریخ نورد ناسا پایداری پنهان کرد
  16 روز و 19 ساعت قبل

  جالب: مردم تخم مرغ عید پاک را دوست دارند. به همین دلیل است که سازندگان بازی تقریباً همیشه پیام ها و شگفتی های کمی را برای یافتن بازیکنان به جا می گذارند. اما تخم مرغ های عید پاک فقط برای بازی های ویدیویی نیست. همچنین می توان آنها را در فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی و مأموریت های فضایی ناسا یافت.

  جمعه گذشته ، ناسا با موفقیت مریخ نورد Perseverance را در خاک مریخ فرود آورد. این مأموریت بدون هیچ مشکلی انجام شد و آزمایشگاه پیشرانه جت (JPL) پخش تصاویر اولیه را تقریباً بلافاصله آغاز کرد. با این حال ، برخی از تصاویر و فیلم های گرفته شده در هنگام فرود تا این هفته در دسترس نبودند.

  یک فیلم از فرود که روز دوشنبه نشان داده شد ، یک عکس کاملاً قاب گرفته از باز شدن چتر نجات Perseverance را نشان می داد. رنگ آمیزی قرمز و سفید شاتر تصادفی به نظر می رسید ، اما JPL اشاره کرد که تیم ممکن است پیام های مخفی را برای یافتن افراد به آنها واگذار کرده باشد. می تواند به دیگران القا کند. "آلن چن ، ورود ، فرود و سرنشین فرود در یک کنفرانس مطبوعاتی روز دوشنبه گفت. "گاهی اوقات ما پیام های خود را در کار خود می گذاریم تا دیگران برای آن منظور پیدا کنند ، بنابراین از همه شما دعوت می کنیم که به آن عکس بزنید و کار خود را نشان دهید." که رنگ آمیزی روی چتر در واقع شعار ماموریت پایداری را بیان می کند: "جرات چیزهای جسورانه" را به صورت باینری. مهندس ارشد آدام استلتزنر بعداً از طریق توییتر پیام را تأیید کرد. در این توئیت همچنین اشاره شده است که حلقه بیرونی ناودان مختصات فرود را بیان می کند: 34 ° 11 '58 "N 118 ° 10 '31 " W.

  به نظر می رسد اینترنت در حدود 6 ساعت کد را کرک کرده است! اوه اینترنت کاری است که نتوانید انجام دهید؟ برای آنهایی که فقط می خواهند بدانند: یک برچسب "خانواده پردازنده " که معمولاً در مینی ون های SUV و زمین پیوسته دیده می شود. با این حال ، خانواده Perseverance شامل خود ، گذشته مریخ نوردان و هلی کوپتر Ingenuity است که به زودی باید منظره های عالی هوایی از این سیاره سرخ را ارائه دهد.

  من تعجب می کنم که اسرار دیگر مشاهده کنندگان ممکن است پیدا کنند. چن با بیان اینکه بسیاری وجود دارد ، تصریح کرد: "مردم نمی توانند در برابر گذاشتن کمی تماس شخصی در کارشان مقاومت کنند ، اما اکثریت قریب به اتفاق آنها - حتی توسط من" هرگز شناخته نخواهند شد.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری