خبر

 • تک بورد - آخرین مورد Lego به سری Technic یک جیپ Wrangler با سیستم تعلیق مفصل و یک وینچ کارگر است

  آخرین مورد Lego به سری Technic یک جیپ Wrangler با سیستم تعلیق مفصل و یک وینچ کارگر است
  16 روز و 2 ساعت قبل

  علاقه مندان به آفرود و جیپ Wranglers ناهموار آنها سال هاست که با مناطق ناشناخته ای دست و پنجه نرم می کنند و از ماه آینده ، لگو برای عبور از موانع خانگی ، یک نوع زرد و سیاه 2 درب از SUV محبوب را به فروش می رساند. این ماکت جیپ Wrangler یکی از مقرون به صرفه ترین مدل های سری Lego's Technic است که باید با توجه به تعداد قطعات موجود در آن ، ساختاری کاملاً سریع و رو به جلو داشته باشد. با این حال ، چندین ج

  جیپ 4x4 مشهور و ناهموار پا به دنیای معروف و ناهموار لگو گذاشته است. سازنده اسباب بازی نسخه دو درب Wicheller Rubicon را به سری Technic خود اضافه کرده و قصد دارد آن را از سال آینده بفروشد.

  مانند آنچه در واقعیت وجود دارد ، نسخه SUV Lego بسیار زیاد است. ساده تر و ارزان تر از ابرخودروی ایتالیایی در مقیاس عجیب و غریب 1: 8 این شرکت است ، اگرچه چرخ های تیز Wrangler ، جلوپنجره هفت شکاف کلاسیک ، برچسب های Rubicon و یک سیستم تعلیق مفصل ، موارد را برای طرفداران 4x4 جالب و معتبر نگه می دارد.

  https://techbord.com آخرین مورد لگو در سری Technic یک جیپ Wrangler با سیستم تعلیق مفصل و وینچ در حال کار

  این مدل همچنین دارای یک سیستم فرمان جلو با دکمه است که به شما کمک می کند تا به ناوبری کمک کنید ، و اگر در پشت یک مانع سرسخت گیر کنید (یا شما بخواهید) ، کار می کند وینچ نصب شده بر روی سپر جلو که می تواند آن را بیرون بکشد و سپس طناب را با چرخش های دستی چرخ دنده عقب بکشد. سیستم Rock-Trac 4x4 و همچنین موتور V6 Pentastar نیست ، اما بالا بردن کاپوت یک پوشش موتور را نشان می دهد که روی آن جیپ V6 نوشته شده است. فضای داخلی با درهای باز و صندلی های عقب تاشو از جزئیات به همین نسبت سبک است و به همین دلیل احتمالاً ساده بودن مجموعه جیپ Wrangler Lego دارای قیمت 50 دلاری است.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری