خبر

 • تک بورد - آخرین تریلر F9 ، فیلم جدید سریع و خشن که 25 ژوئن وارد می شود را ببینید

  آخرین تریلر F9 ، فیلم جدید سریع و خشن که 25 ژوئن وارد می شود را ببینید
  9 روز و 5 ساعت قبل

  هر کسی که فکر می کند حق رای دادن سریع و خشمگین با گذشت نابهنگام پل واکر ، که در چندین وهله اول در نقش برایان اوکانر بازی کرده بود ، محو شود ، به وضوح اشتباه می کرد. علاوه بر سریال spinoff هابز و شاو ، یونیورسال حداقل دو فیلم اضافی سریع و خشن را نیز برنامه ریزی کرده است که فراتر از این فیلم برنامه ریزی شده است.

  ورود جدیدی در حماسه سریع و خشمگین در ماه ژوئن برگزار می شود و Universal Pictures به تازگی دومین پیش پرده رسمی فیلم را منتشر کرده است. هشدار: اسپویلرهای ملایم در پیش رو.

  تریلر جدید براساس آنچه در اولین تیزرهای تبلیغاتی مشاهده کردیم ساخته شده است. یعنی ، ما تأیید یک شرور جدید را دریافت می کنیم - جان سینا در نقش Jakob Torretto ، برادر کوچک Dom (زیرا البته جان سینا از بچه های Vin Diesel است ، زیرا The Rock در این مورد نیست). خلاصه داستان رسمی از Universal به شرح زیر است:

  F9 بازگشت جاستین لین را به عنوان کارگردان می بیند ، که فصل سوم ، چهارم ، پنجم و ششم این مجموعه را به عنوان یک فیلم پرفروش جهانی تبدیل کرد. این اقدامات در سراسر کره زمین - از لندن به توکیو ، از آمریکای مرکزی تا ادینبورگ و از یک پناهگاه مخفی در آذربایجان تا خیابان های پر از تفلیس انجام می شود. در طول مسیر ، دوستان قدیمی دوباره زنده می شوند ، دشمنان قدیمی بازمی گردند ، تاریخ دوباره نوشته می شود و معنای واقعی خانواده مانند هرگز آزمایش می شود.

  چهره های آشنا دیگر نیز بازگشت می کنند ، از جمله میشل رودریگز به عنوان همسر دومی ، لتی ، تایرس گیبسون در نقش رومن پیرس ، لوداكریس در نقش ته پاركر و شارلیز ترون به عنوان رمزگذار تروریستی سایبر.

  F9 در ابتدا قرار بود در آوریل 2019 وارد شود اما چند بار دست به دست شد تا به سایر فیلم بیشتر زمان نمایش دارد. سپس ، همه گیری اتفاق افتاد و آن را برای بار سوم به عقب رانده است. با توقف بیشتر تاخیر ، فیلم برای نمایش در ایالات متحده در تاریخ 25 ژوئن 2021 برنامه ریزی شده است.

  Found یک ویژگی TechSpot است که در آن ما چیزهای هوشمندانه ، خنده دار یا جالب دیگری از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری