خبر

 • تک بورد - آخرین تریلر فصل آخر Castlevania را در نتفلیکس ببینید

  آخرین تریلر فصل آخر Castlevania را در نتفلیکس ببینید
  7 روز و 19 ساعت قبل

  چرا مهم است: فصل چهار Castlevania قرار است در 13 مه 2021 با 10 قسمت به نمایش در آید و فقط براساس پیش پرده ، جنبش واقعی پشت آن وجود دارد. در کمتر از یک روز ، این تیزر در حال حاضر بیش از 1.7 میلیون بازدید در YouTube کسب کرده است. با هر شانس ، این علاقه به نتفلیکس کمک می کند تا از طریق یک سری جدید ، بیشتر به کشف جهان Castlevania بپردازد.

  نتفلیکس پیش پرده ای از فصل چهارم و آخرین سریال انیمیشن Castlevania خود به اشتراک گذاشته است.

  غول پخش جریانی اوایل ماه جاری تأیید کرد که علی رغم موفقیت نمایش ، این مجموعه با فصل چهار پایان یابد. به دنبال اتهامات مربوط به سو sexual رفتار جنسی علیه سازنده سریال ، وارن الیس ، نتفلیکس تصمیم گرفت دیگر با او کار نکند.

  منابع در اوایل این ماه اعلام کردند ، با این حال ، نتفلیکس در فکر ایجاد یک سری جدید است که مجموعه ای که در همان جهان Castlevania ساخته شده و با بازیگران جدیدی از شخصیت ها کامل شده است. متأسفانه ، در حال حاضر دیگر خبری برای گزارش در مورد آن جبهه نداریم.

  خلاصه داستان Netflix برای فصل چهار به شرح زیر است:

  "ولاشیا با درگیری گروه ها به هرج و مرج سقوط می کند: برخی تلاش برای به دست گرفتن کنترل ، دیگران تلاش می کنند تا دراکولا را از بین ببرند. هیچ کس آنگونه که به نظر می رسد نیست و به هیچ کس نمی توان اعتماد کرد. این زمانهای آخر هستند. "

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری