خبر

 • تک بورد - آخرین تبلیغات 5G T-Mobile شامل فروش جین و آبجو است

  آخرین تبلیغات 5G T-Mobile شامل فروش جین و آبجو است
  5 روز و 12 ساعت قبل

  نظر ویراستار: T-Mobile ثابت می کند که برای ادامه کارهای عجیب و غریب خود نیازی به جان لگره در راس آن ندارد. از این هفته ، شرکت مخابراتی خط جدیدی از آب جین و آبجو را برای کمک به تبلیغ پیام 5G خود ارائه می دهد. شاید آنها باید برای استفاده از "Gin and Juice" در ویدئوی تبلیغاتی خود با اسنوپ داگ همکاری می کردند؟

  ارائه دهنده تلفن همراه فاش کرده است که عرضه 5G آن بسیار زودتر از موعد مقرر است - در واقع ، تاکنون آنها با معرفی یک الکل جدید ، جشن می گیرند. بله ، این واقعی است.

  T-Mobile برای ایجاد Ultra Capacity 5Gin با شرکت تقطیر Heritage همکاری کرد. این محصول براساس Heritage Elk Rider Gin ساخته شده است و شامل "ترکیبی متمایز از گیاهان دارویی است که از طریق یک فرآیند خاص تقطیر از میدان به فلاسک ساخته شده است." 5Gin حاوی 47 درصد الکل از نظر حجم است و در یک بطری سیاه ممتاز عرضه خواهد شد.

  شرکت Un-حامل همچنین با شرکت جونز سودا برای تولید آبجو Extended Range 5Ginger Beer ، نوشیدنی غیر الکلی همکاری خواهد کرد. در شش بسته سنتی در دسترس باشد.

  وقتی صحبت از بازاریابی 5G است ، T-Mobile عجیب نیست که بیرون از جعبه فکر کند. سال گذشته ، شرکت مخابراتی با بتی کراکر برای تولید مخلوط کیک 5G Supercharged پیوست.

  هر دو پیشنهاد از 24 ژوئن به فروش می رسند و تعداد آنها محدود است. انتظار دارید قبل از حمل و نقل یا مالیات ، 30 دلار بابت یک بطری 5Gin و 10 دلار برای یک بسته 6Ginger ، پرداخت کنید.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری