خبر

 • تک بورد - 20 داستان پرخواننده سال 2021 در Ars Technica

  20 داستان پرخواننده سال 2021 در Ars Technica


  1 ماه قبل

  همه‌گیری، شبکه‌های الکتریکی شکننده، لگو و موشک‌ها به وفور پرتاب می‌شوند.
  2021 با ورود یک جفت واکسن mRNA بسیار مؤثر برای کووید-19 در کنار دولت ریاست‌جمهوری آینده که قول داده بود همه‌گیری را جدی بگیرد، با خوش‌بینی آغاز شد. همه ما می دانیم که سال چگونه گذشت - به طور خلاصه، سال 2021 سالی بود که برخی از مردم نه تنها به دنبال چهار اسب سوار آخرالزمان بودند، بلکه واقعاً متعجب بودند که چه چیزی طول کشیده

  همانطور که به داستان‌های برتر سال 2021 نگاه می‌کنیم، فقط امیدوار باشیم که سال 2022 قرار نیست بگوید "آبجوی من را نگه دار."

  20. چرا رایانه های شخصی از رم برای تصحیح خطا استفاده نمی کنند؟ Linus می‌گوید: «زیرا اینتل»

  ادامه مطلب

  چرا رایانه‌های شخصی از رم برای تصحیح خطا استفاده نمی‌کنند؟ LinusError Correcting Checksum RAM می گوید: «زیرا اینتل با افزودن کمی حافظه اضافی برای تشخیص و تصحیح خطاها کار می کند. همچنین می تواند به عنوان یک لایه حفاظتی اضافی در برابر حملات بیتی مانند Rowhammer عمل کند. همه چیز خوب است، اما شما ECC را خارج از سیستم‌های درجه سرور پیدا نخواهید کرد، و این واقعا لینوس توروالدز را آزار می‌دهد.

  تروالدز در یک مصاحبه گفت: «استدلال‌ها علیه ECC همیشه کامل و بی‌معنی بودند. در ابتدای سال به گفته توروالدز، اکنون حتی سازندگان حافظه شروع به انجام ECC در داخل کرده‌اند، زیرا در نهایت به این واقعیت دست یافتند که کاملاً مجبور به انجام این کار هستند. توروالدز می‌گوید: "چند بار بر اثر بدشانسی محض در بارهای غیرحمله‌ای واقعی، یک تلنگر مانند چکش ردیفی اتفاق افتاده است؟ ما هرگز نخواهیم فهمید." "چون اینتل به مصرف کنندگان فشار می آورد."

  ECC گران تر است، که فروش آن را برای سخت افزار کالا سخت می کند، اما به دلیل استراتژی های تقسیم بازار اینتل، پشتیبانی از مادربرد و CPU در بخش کوچکی وجود ندارد. و توروالدز یک ذره آن را دوست ندارد.

  19. کارکنان بیمارستان باید از Tylenol و Tums سوگند یاد کنند تا معافیت شرعی واکسن دریافت کنند

  ادامه مطلب

  کارکنان بیمارستان باید Tylenol، Tums را برای دریافت معافیت دینی واکسن قسم بخورند. واکسن‌های mRNA COVID-19، این است که هم بی‌خطر و هم مؤثر هستند. با وجود این، افرادی که در برابر بسیاری از بیماری‌های دیگر تلقیح شده‌اند، در واکسن‌های کووید-19 چشم‌های خود را بالا می‌برند. برخی از آنها "تحقیقات خود را انجام می دهند"، برخی دیگر اصرار دارند که هیچ کس نمی تواند آنها را مجبور به ضربه زدن کند، و برخی دیگر نیز ادعا می کنند که به دلیل اعتقادات مذهبی عمیق شخصی از واکسن اجتناب می کنند.

  یک بیمارستان در آرکانزاس دارای یک پاسخ منحصربه‌فرد به کارکنانی که به دلیل استفاده از رده‌های سلولی جنین در ساخت واکسن، به دنبال معافیت‌های مذهبی از دستورات واکسن بیمارستان هستند. کارمندانی که می‌خواستند به دلیل اعتقادات مذهبی خود از تزریق واکسن کووید چشم‌پوشی کنند، همچنین باید قول می‌دادند که از داروهای دیگری که با استفاده از رده‌های سلولی جنین ساخته شده است استفاده نکنند. این فهرست شامل تایلنول، ایبوپروفن، پرپریشن اچ، تومز، و تعداد زیادی از داروهای بدون نسخه دیگر است.

  کارمندان معافیت طلب باید تأیید کنند که "به راستی باور دینی من را به طور صادقانه تصدیق و تایید کنند. سازگار و درست است» و از هیچ دارویی در لیست بیمارستان استفاده نخواهد کرد. آگهی

  18. به اندازه سوسک مهم است؟ دو روز با شناسه الکتریکی فولکس واگن. 4

  ادامه مطلب

  به اندازه بیتل مهم است؟ دو روز با شناسه برقی فولکس واگن.4یک چیز خوب در مورد سال 2021—و فکر می‌کنم بیش از یک مورد وجود داشت—تعداد خودروهای برقی با باتری وارد بازار شد. همانطور که در داستان آینده ما بهترین اتومبیل های سال 2021 خواهید دید، تعدادی از آنها بسیار خوب بودند. با این حال، برجسته بودن از نظر علاقه خوانندگان، از همان شرکتی است که دیزلگیت را نیز برای ما به ارمغان آورد.

  Volkswagen ID.4 اولین BEV است که بر روی پلت فرم مدولار EV VW ساخته شده است که از اقیانوس اطلس عبور می کند. ویراستار خودرو، جاناتان گیتلین در اوایل سال جاری یک تعطیلات آخر هفته را با یکی گذراند و چیزهای زیادی برای تحسین یافت - و چند چیز که نیاز به بهبود دارند. فن آوری کمک راننده بسیار خوب است، مسافت 250 مایلی را ارائه می دهد و قیمت مناسبی بین 40000 تا 45000 دلار قبل از کسر مالیات دارد. همانطور که جاناتان بیان کرد، فولکس‌واگن با ID.4 تلاش می‌کند "الکتروکوریوس‌ها را بدون ترساندن آنها از یک تیگوان بیرون بیاورد." من می توانم تأیید کنم که این یک ورودی محکم از VW است. اگر من در بازار یک BEV جدید بودم، احتمالاً در این برهه از زمان، Mustang Mach-E را با ID.4 پیش می‌بردم، اما داشتن چند انتخاب واقعی در فضای BEV عالی است. و سال آینده باید حتی بهتر باشد.

  17. شبکه برق تگزاس در سرما مچاله می شود

  ادامه مطلب

  شبکه برق تگزاس در سرما مچاله می شود وقتی حالت شماره 1 تولید انرژی را با روز ترکیب می کنید چه چیزی به دست می آورید سرماخوردگی طولانی متأسفانه برای ساکنان تگزاس در فوریه گذشته، پاسخ به آن خاموشی است. مجموعه ای از طوفان های زمستانی منجر به خاموش شدن تعدادی از نیروگاه ها و قطع برق بیش از 4.5 میلیون خانه و کسب و کار شد. این به نوبه خود منجر به قطع شدن منابع آب و ترکیدن لوله‌ها در سراسر ایالت لون استار شد.

  گرگ ابوت، فرماندار جمهوری‌خواه در ابتدا مقصر را به گردن توربین‌های بادی انداخت، اما توربین‌های بادی در واقع به‌طور قابل‌توجهی انرژی بیشتری تولید می‌کردند. زمانی که شبکه خاموش شد پیش بینی شد. مقصر واقعی فقدان برنامه ریزی و نظارت توسط تنظیم کننده های ایالتی همراه با تصمیمی است که دهه ها پیش برای کاهش اتصالات متقابل با شبکه های برق ایالت های اطراف گرفته شده است.


  تگ ها:

  داستان , پرخواننده , 2021 , technica


  v 12
خبرهای دیگر از کارکنان