خبر

 • تک بورد - همه معاملات خوب بازی های ویدیویی جمعه سیاه را که می توانیم در یک مکان پیدا کنیم

  همه معاملات خوب بازی های ویدیویی جمعه سیاه را که می توانیم در یک مکان پیدا کنیم
  3 روز و 16 ساعت قبل

  کامیون‌هایی از بازی‌های سوییچ، پلی‌استیشن و ایکس‌باکس این هفته به فروش می‌رسند.
  ادامه مطلب در اینجا همه بهترین معاملات جمعه سیاه اولیه است که می‌توانیم در حال حاضر پیدا کنیم [به‌روزرسانی] جمعه سیاه تا چند روز دیگر رسما فرا می‌رسد، اما بسیاری از موارد قابل توجه معاملاتی که انتظار داریم ببینیم از قبل شروع شده اند. ما جمع‌بندی بزرگی از بهترین معاملات جمعه سیاه اولیه را داریم که می‌توانیم به‌طور کل

  خرده‌فروشان بزرگی مانند Target، Best Buy، و Walmart فروش رسمی خود را آغاز کرده‌اند، همانطور که ویترین‌های بازی‌های دیجیتال برای ایکس‌باکس و پلی‌استیشن، با سایرین مانند آمازون که با بسیاری از پیشنهادات بهتر مطابقت دارند، فروش رسمی خود را آغاز کرده‌اند. ما هر تعداد به اصطلاح معاملاتی را که می‌توانیم از همه آنها پیدا کنیم بررسی کرده‌ایم و تخفیف‌های واقعی را که می‌پسندیم در زیر فهرست کرده‌ایم، چند پیشنهاد به‌ویژه قابل‌توجه را در این مسیر به‌خوبی معرفی کرده‌ایم.

  قبل از اینکه وارد شوید. ، توجه داشته باشید که فروش سخت افزارهای پر تقاضا مانند پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس، نینتندو سوییچ OLED، یا پردازنده های گرافیکی جدیدتر RTX انویدیا را آسان تر نمی کند، هرچند که Xbox Series S کم مصرف به نظر می رسد که در آن موجود است. مقداری ظرفیت همچنین شاهد تخفیف‌های قابل‌توجهی بر روی بازی‌های نام‌های بزرگ جدید مانند Pokémon Brilliant Diamond  and Shining Pearl، Mario Party Superstars، Forza Horizon 5 و Battlefield 2042 نیستیم، اگرچه چندین بازی با بازبینی خوب که در اوایل امسال منتشر شده‌اند تخفیف دارند.

  ما همچنین تعداد زیادی فروش قابل توجه جمعه سیاه را در بازی‌های رایانه شخصی ندیده‌ایم، اما انتظار داریم Steam، Epic و سایر فروشگاه‌های رایانه‌های شخصی قابل اعتماد در اواخر این هفته تبلیغات رسمی را آغاز کنند. وقتی آنها این کار را انجام دهند، این پست را به روز می کنیم. در هر صورت، اگر به دنبال پر کردن بیشتر بازی‌های عقب افتاده خود هستید، به مجموعه انتخاب شده ما در زیر نگاهی بیندازید.

  فهرست محتویات

  معاملات ویژه بازی‌های جمعه سیاه اولیه Nintendo Switch معاملات PlayStation و Xbox

  Ars Technica ممکن است برای فروش از پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه‌های وابسته، غرامت دریافت کند.

  تبلیغات

  معاملات ویژه بازی‌های جمعه سیاه اولیه

  PlayStation Plus (12 ماه) به قیمت 40 دلار (60 دلار) در Amazon, Target, Best Buy

  عضویت PS Plus هنوز وجود دارد برای بازی بیشتر حالت‌های چندنفره آنلاین بازی‌های پلی‌استیشن لازم است، اما مشترک بودن دو یا سه بازی «رایگان» در ماه برای شما به ارمغان می‌آورد. در گذشته شاهد بوده ایم که کدهای اشتراک 12 ماهه کمی کمتر شده اند، اما در هر صورت این یک معامله خوب برای کسانی است که باید عضویت خود را تکمیل کنند.

  Xbox Game Pass Ultimate (3 ماه) به مبلغ 25$ (45$) در Target, GameStop

  گفتن Xbox Game Pass یکی از بهترین ارزش‌ها در بازی‌ها به یک میم تبدیل شده است. نکته، اما این بدان معنا نیست که درست نیست. این پاس، Xbox Live Gold - معادل مایکروسافت با PS Plus - را با دسترسی به کتابخانه رو به رشدی از بازی‌ها، که تعداد شگفت‌انگیزی از آن‌ها واقعاً برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی ارزشمند هستند، جفت می‌کند. این سرویس ممکن است ارزش آن را نداشته باشد اگر تمایل داشته باشید که یک بازی را به طور مکرر برای ماه‌ها به طور مداوم انجام دهید، اما اگر دوست دارید از نسخه جدید به نسخه جدید بپرید، در MSRP معمولی آن قیمت خوبی است، چه رسد به این قیمت تخفیف‌خورده.

  این معامله با بهترین قیمتی که در عضویت سه ماهه برای مشترکین جدید و موجود دیده‌ایم مطابقت دارد. اگر فقط از رایانه‌های شخصی بازی استفاده می‌کنید، توجه داشته باشید که مایکروسافت تبلیغاتی را اجرا می‌کند که به کاربران کاملاً جدید سه ماه Game Pass برای رایانه شخصی با قیمت 1 دلار می‌دهد.

  نینتندو سوییچ + Mario Kart 8 Deluxe + Nintendo Switch Online (3 ماه) به قیمت 299 دلار  (357 دلار) در Target, Best Buy, Walmart

  این اولین قرارداد بسته Switch است که Nintendo در سراسر آن اجرا می‌شود خرده فروشان این جمعه سیاه این دقیقاً یک نمایش‌دهنده نیست، یک بازی پنج ساله و سه ماه از سرویس بسیار غیرضروری Switch Online این شرکت را بدون هزینه اضافی با نسخه غیر OLED کنسول جفت می‌کند. با این حال، اگر امیدوارید اولین سوییچ شخصی را بخرید، Mario Kart 8 Deluxe هنوز زمان خوبی است، و اگر هیچ چیز دیگری نباشد، نسخه آزمایشی Switch Online به او اجازه می‌دهد مجموعه‌ای از بازی‌های کلاسیک NES و SNES را اجاره کند. همچنین شایان ذکر است که این بسته شامل نسخه به‌روزرسانی‌شده سوئیچ استاندارد با عمر باتری کمی بهبود یافته است.

  ماجراجویی جهان باز emافسانه Zelda: Breath of the Wild/em Enlarge / The open-world adventure The Legend of Zelda: Breath of the وحشی.

  The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Switch) به قیمت 27$ (45$) در GameStop

  نفس وحشی یک مورد دیگر است نسبتا قدیمی است که در سال 2017 راه اندازی شده است، اما برای هر بازیکن جدید سوییچ مرزی ضروری است. این هنوز چیزی نیست که شما برای روایت بازی کنید، اما جهان آزاد احتمالی آن در چهار سال پس از عرضه بازی به طرز قابل توجهی خوب عمل کرده است.

  این معامله پایین‌ترین قیمتی است که ما دنبال کرده‌ایم، و این به عنوان بخشی از فروش گسترده تر در GameStop است که چندین بازی سوئیچ شخص اول را به 27 دلار کاهش می دهد. نینتندو قیمت این بازی‌ها را در سایر خرده‌فروشان برای جمعه سیاه 40 دلار تعیین کرده است، بنابراین نمی‌توانیم بگوییم که تخفیف‌ها تا چه مدت ادامه خواهند داشت.

  زمان تکمیل: 50 تا 100 ساعت به بالا

  دو مورد (PS4، Xbox) با 20 دلار  (30 دلار) در Amazon، Best Buy

  دو مورد نیاز است یک پلتفرمر سه بعدی است که فقط به صورت کوآپ (آنلاین یا محلی) قابل بازی است. داستان آن به سبک رام کام - که در آن یک زوج ناراضی در آستانه طلاق در بدن عروسک های شبیه ساخته دخترشان به دام می افتند و مجبور می شوند رابطه خود را "تعیین" کنند تا به حالت عادی برگردند - عجیب است. بینی، و به طور شگفت انگیزی در نقاط تیره است. (در یک سطح والدین عمداً سعی می کنند دخترشان را با کشتن فیل عروسکی اش به گریه بیاندازند، که در متن منطقی است، اما... بله.) با این حال، به خوبی کنترل می کند، و یکی از معدود بازی های مبتنی بر روایت است که حس می کند. به صراحت با در نظر گرفتن بازی مشارکتی طراحی شده است: به ندرت شما و شریک زندگیتان را مجبور به انجام یک کار به طور همزمان می کند.

  مایل است ایده های سطوح مختلف خود را کمی از تاریخ انقضا دور کند. ، و اگرچه هرگز به خصوص دشوار نیست، اگر دو نفر حداقل تا حدودی در پلتفرم‌ها مهارت نداشته باشید، انتظار دارم بین شما و شریک زندگی‌تان دعوای کمی وجود داشته باشد. با این حال، بخش عمده ای از آن سرگرم کننده است، و با این قیمت پایین جدید، برای هر زوجی که به دنبال یک بازی جدید برای بازی کردن با هم هستند، ارزش یک بار دیدن را دارد. برای بازیکنان Xbox، توجه داشته باشید که این مورد در Game Pass نیز وجود دارد.

  زمان تکمیل: 12-15 ساعت

  Returnal (PS5) با 50$ (65$) در Amazon, Target, PSN

  یکی از بهترین انحصاری‌های PS5 سال، Returnal یک تیراندازی سوم شخص با عناصر سرکش و سرکش است. بازی های ترسناک روانی شما به عنوان سلن، یک خلبان فضایی که در یک حلقه زمانی در یک سیاره بیگانه متخاصم به دام افتاده است، بازی می کنید. این یک بازی دشوار است، زیرا، مانند بسیاری از افراد سرکش، شما را مجبور می کند که پس از مرگ از ابتدا شروع کنید. صحبت کردن در مورد اینکه چه چیزی بازی را متمایز می کند بدون پرداختن به اسپویلرها سخت است، اما اجازه دهید بگوییم چالش سخت در زمینه کاملاً منطقی است و کل تولید به طور غیرمعمول نگاه دقیقی به جزئیات دارد. جهان، مکانیک و روایت آن به گونه‌ای هماهنگ هستند که برای بازی‌های پرهزینه غیرمعمول است، و اغلب لحظات تنش شدید و زیبایی ترسناک را ایجاد می‌کنند.

  بر اساس بررسی ما، بازی در زمان عرضه دارای مشکلات فنی بود. اشاره کرد، اما پس از اتمام آن چند ماه پیش، می توانم بگویم که به نظر می رسد این مشکلات اصلاح شده است. به‌روزرسانی اخیر همچنین توانایی ذخیره پیشرفت شما را در اواسط اجرا اضافه کرده است، بنابراین بازیکنان دیگر مجبور نیستند به حالت استراحت گاهی اوقات باگ PS5 تکیه کنند. در هر صورت، به غیر از کاهش بسیار کوتاه به 30 دلار در اوایل این هفته، این معامله با بهترین قیمتی که دیده‌ایم مطابقت دارد.

  زمان تکمیل: 20-35 ساعت ( به شدت به مهارت وابسته است)

  emبازگشتی/em شبه سرکش و چالش برانگیز.بزرگنمایی / Returnal سرکش و چالش برانگیز. سرگرمی تعاملی سونی / Housemarque

خبرهای دیگر از کارکنان