خبر

 • تک بورد - بهترین معاملات امروز: Bose QuietComfort 45، Google Chromecast و موارد دیگر

  بهترین معاملات امروز: Bose QuietComfort 45، Google Chromecast و موارد دیگر
  21 روز و 19 ساعت قبل

  Dealmaster همچنین دارای ردیاب‌های Garmin، Amazon Fire TV Sticks و نمایشگرهای بازی است.
  ادامه مطلب: معامله خوب: میزهای ایستاده که ما از Fully می‌پسندیم، قبل از جمعه سیاه به فروش می‌رسند. معاملات ارزشمند از سراسر وب آخرین جمع بندی ما شامل پایین ترین هدفون های نویز کنسل کننده Bose است. بهترین قیمت‌هایی که در استیک‌های پخش 4K از Google، Amazon و Roku دیده‌ایم. و معاملات خوب در مورد Xbox Game Pass،

  فهرست محتویات

  تخفیف‌های ویژه روز معاملات الکترونیک معاملات دستگاه‌های خانگی هوشمند معاملات لپ‌تاپ و رایانه‌های رومیزی معاملات تلویزیون و سرگرمی‌های خانگی معاملات بازی‌های ویدیویی معاملات لوازم جانبی و معاملات متفرقه

  Ars Technica ممکن است برای فروش از پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه‌های وابسته غرامت دریافت کند.

  تبلیغات

  معاملات ویژه روز

  Bose QuietComfort 45 به قیمت 279 دلار (معمولاً 329 دلار) در آمازون، Best Buy، nd Target

  ادامه مطلب

  Bose جدیدترین مجموعه هدفون های بی سیم حذف نویز خود را عرضه کرد این اولین تخفیف عمده ای است که برای جدیدترین مجموعه حذف نویز فعال بی سیم Bose (ANC) مشاهده کرده ایم. ) هدفون، QuietComfort 45. در حالی که جفت جدید را در سایت بررسی نکرده ایم، در چند هفته گذشته آنها را برای راهنماهای آینده آزمایش کرده ایم. نکته کوتاه: ما هنوز فکر می‌کنیم WH-1000XM4 سونی به دلیل حالت ANC قوی‌تر، عمر باتری بیشتر (حدود 30 ساعت به بالا، در مقایسه با کمی بیش از 20 ساعت در اینجا) و مجموعه ویژگی‌های متنوع‌تر، بهترین گزینه برای اکثر افراد است. در مقایسه با XM4، QC 45 فاقد امتیازهای مفیدی مانند ابزار EQ قابل تنظیم برای تنظیم پروفایل صدای خود به شکل دلخواه شما، ویژگی مکث خودکار است که موسیقی شما را هر زمان که هدفون را از روی سر خود بردارید متوقف می کند، و یک "Speak-to-" ویژگی چت که هر زمان تشخیص داد که با شخص دیگری صحبت می کنید، پخش را متوقف می کند. بر اساس فروش اولیه جمعه سیاه، ما انتظار داریم جفت سونی در اواخر این ماه به 250 دلار نیز کاهش یابد.

  به گفته این‌ها، جفت Bose هنوز برای کسانی که راحتی را بیش از هر چیز دیگری در اولویت قرار می‌دهند، ارزشش را دارد. QC 45 فوق‌العاده سبک است و به اندازه کافی روی هدبند و گوش‌بند قرار نمی‌گیرد و روی سر محکم نمی‌شود. XM4 به هیچ وجه ناراحت کننده نیست، اما QC 45 برای استفاده طولانی تر لذت بخش تر است. این هدفون همچنین به طور پیش‌فرض دارای مشخصات صدای خنثی‌تری نسبت به XM4 است - البته با یک ضربه باس مختصر در مقایسه با QuietComfort 35 II قدیمی‌تر - و اگرچه ANC آن‌ها چندان قوی نیست، اما همچنان جزو گزینه‌های بهتر در بازار است و به اندازه کافی قوی برای اکثر موارد استفاده. جفت جدید کیفیت ساخت بهتری نسبت به QC 35 II دارد، همچنین در کنار شارژ USB-C و حالت "شفافیت" مفید برای شنیدن صدای بیرون در کنار موسیقی شما.

  Google Chromecast با Google TV از $35 (معمولاً 50 دلار) با Sling TV (1 ماه) در Sling TV (فقط کاربران جدید و منتخب قبلی)

  ادامه مطلب< /h3>Chromecast، Fire TV Stick یا Roku: بهترین استیک پخش جریانی با قیمت ~ 50 دلار چیست؟ این معامله شما را ملزم می‌کند که از چند حلقه عبور کنید، اما در نهایت بهترین قیمتی است که در Chromecast Google با Google TV دیده‌ایم. ، که فکر می کنیم بهترین استیک استریم 4K است که می توانید بخرید. در حال حاضر، مشتریان جدید و واجد شرایط سابق Sling TV می‌توانند Chromecast را بدون هزینه اضافی دریافت کنند، اگر یک ماه از سرویس پخش جریانی تلویزیون را پیش‌پرداخت کنند، برنامه‌های آن از 35 دلار در ماه شروع می‌شود.

  اگر دارید. علاقه ای به حفظ اشتراک Sling TV خود ندارید، باید قبل از اینکه برای ماه های بعدی هزینه ای از شما کسر شود، آن را لغو کنید. اگر نمی‌خواهید با موانع اضافی خود را خسته کنید، توجه داشته باشید که Google قصد دارد Chromecast را به عنوان بخشی از فروش جمعه سیاه خود در اواخر این ماه به 40 دلار کاهش دهد. و اگر بیشتر اهل Fire TV یا Roku هستید، توجه داشته باشید که Amazon Fire TV Stick 4K Max و Roku Streaming Stick 4K نیز به ترتیب با قیمت 35 و 29 دلار به فروش می رسند.

خبرهای دیگر از کارکنان