خبر

 • تک بورد - WhatsApp امکان بی‌صدا کردن دیگران در تماس‌های گروهی، پیوستن به تماس‌های در حال انجام را اضافه می‌کند

  WhatsApp امکان بی‌صدا کردن دیگران در تماس‌های گروهی، پیوستن به تماس‌های در حال انجام را اضافه می‌کند


  11 روز و 13 ساعت قبل

  در طول تماس گروهی فراموش کرده اید که خود را بی صدا کنید؟ واتس اپ اکنون به کاربران این امکان را می دهد که در صورت مختل شدن صدای شرکت کنندگان، آن ها را بی صدا کنند. این ویژگی برای غلبه بر وقفه‌های صوتی توسط شرکت‌کنندگان بی‌صدا یا سرکش و جلوگیری از نویز پس‌زمینه ایجاد شده زمانی که چندین کاربر در یک فضا هستند در نظر گرفته شده است.

  عملکرد جدید به گونه ای طراحی شده است که کاربران را از قطع شدن صدای ناخواسته یا نویز غیرقابل اجتناب پس زمینه در طول تماس های گروهی کاهش دهد. با گزینه های ارائه شده در سایر ابزارهای محبوب مانند Zoom و Teams متفاوت است، که هر دو فقط به شما امکان می دهند همه شرکت کنندگان را بی صدا کنید. این ویژگی اخیراً توسط رئیس WhatsApp، Will Cathcart ارتقا یافته است و سطح دقیق تری از کنترل را برای شرکت کنندگان در تماس فراهم می کند...

  برخی ویژگی های جدید برای تماس های گروهی در @WhatsApp: اکنون می توانید بی صدا کنید یا در یک تماس به افراد خاصی پیام دهید (اگر شخصی فراموش کند خود را بی صدا کند عالی است!)، و ما یک نشانگر مفید اضافه کرده‌ایم تا بتوانید راحت‌تر ببینید چه زمانی افراد بیشتری به تماس‌های بزرگ می‌پیوندند. pic.twitter.com/fxAUCAzrsy

  — Will Cathcart (@wcathcart) 16 ژوئن 2022

  علاوه بر عملکرد بی‌صدا کردن، واتس‌اپ توانایی پیوستن به تماس‌های در حال انجام را نیز ارائه می‌کند. همانطور که توسط متا توضیح داده شد، عملکرد جدید پیوستن راهی برای حفظ جریان طبیعی و خودانگیختگی تماس ها است. به جای پاسخ دادن به تماس هنگام شروع، شرکت‌کنندگان اکنون می‌توانند به یک تماس در حال انجام ملحق شوند یا در صورت نیاز، دوباره به همان تماس متصل شوند.

  عملکرد جدید بی‌صدا کردن و پیوستن به تماس. تنها دو ویژگی دیگر در لیست رو به رشد افزوده‌های اخیر واتس‌اپ هستند. از اواخر سال گذشته، توسعه‌دهندگان WhatsApp رمزگذاری سرتاسر (E2EE)، امکان انتقال محتوا از Android به دستگاه‌های iPhone، و امکان مخفی کردن آخرین وضعیت مشاهده شده‌تان را از سایر کاربران ارائه کرده‌اند.


  تگ ها:

  whatsapp , امکان , بی‌صدا , کردن , دیگران , تماس‌ , گروهی , پیوستن , انجام , اضافه , می‌کند


  v 9
خبرهای دیگر از نرم افزار