خبر

 • تک بورد - Visual Studio Code مایکروسافت اکنون می تواند در یک مرورگر وب اجرا شود

  Visual Studio Code مایکروسافت اکنون می تواند در یک مرورگر وب اجرا شود
  19 روز و 1 ساعت قبل

  اگر می خواهید کد Visual Studio را در مرورگر وب اجرا کنید ، اکنون می توانید. مایکروسافت یک نسخه نصب صفر از برنامه رایانه دسکتاپ محبوب ساخته است که می تواند به عنوان یک ابزار توسعه محلی مورد استفاده قرار گیرد ، اما طبیعتاً مواردی نیز وجود دارد.

  مایکروسافت فاش کرد توسعه دهندگانی که از Visual Studio Code استفاده می کنند می توانند آن را در مرورگر وب اجرا کنند. به عبارت دیگر ، شرکت ردموند این امکان را برای همه فراهم کرد که بدون نیاز به بارگیری نصب کننده ، از محیط محبوب توسعه سبک وزن یکپارچه خود استفاده کنند.

  برای شروع کار ، باید در قسمت مورد علاقه خود به vscode.dev بروید. مرورگر اینترنت. اگر از Google Chrome یا Microsoft Edge استفاده می کنید ، می توانید مستقیماً با فایل های محلی کار کنید زیرا هر دو مرورگر از API دسترسی به فایل سیستم پشتیبانی می کنند. با این حال ، کار در مرورگرهای دیگر مستلزم بارگذاری و بارگیری فایل های کد یکی یکی است ، بنابراین در حال حاضر کمی راحت تر است.

  https://techbord.com Microsoft Visual Studio Code اکنون می تواند در مرورگر وب اجرا شود

  از آنجا که این یک برنامه وب است ، تجربه نسبت به نسخه دسکتاپ این بدان معناست که در حالی که می توانید فایل های محلی را مشاهده و ویرایش کنید ، در Markdown یادداشت برداری کنید و برنامه های سمت مشتری را با استفاده از HTML ، JavaScript ، JSON و CSS بنویسید ، به ترمینال یا اشکال زدایی دسترسی نخواهید داشت و همچنین برنده خواهید شد " قادر به ساخت یا آزمایش برنامه های اجرا شده به زبانهای مطابق با C ، C ++ ، Rust و سایر موارد نیست. با این حال ، مواردی مانند تکمیل های مبتنی بر متن یا نحو کد و رنگ آمیزی براکت را دریافت خواهید کرد.

  با توجه به محدودیت های محیط سندباکس یک برگه مرورگر ، نباید تعجب آور بود ، اما وقتی صحبت از برنامه های وب ، می توانید آنها را در Visual Studio Code for Web بسازید و همچنین از ابزارهای مرورگر برای اشکال زدایی استفاده کنید. اگر با استفاده از TypeScript ، JavaScript و Python در حال توسعه هستید ، می توانید از تکمیل تک فایل ، برجسته سازی معنایی و موارد دیگر استفاده کنید.

   https://techbord.com اکنون Visual Studio Code مایکروسافت می تواند در مرورگر وب اجرا شود

  همچنین به افزونه های سفارشی سازی رابط کاربر ، قطعات ، دسترسی خواهید داشت ، و نقشه های کلیدی ، و تنظیمات آنها در دسکتاپ ، مرورگر وب و GitHub Codespaces همگام سازی می شود. با گذشت زمان ، برنامه های افزودنی برای اهداف دیگر مانند ویرایش تصویر در دسترس قرار می گیرند زیرا توسعه دهندگان آنها را برای کار در مرورگر وب به روز می کنند.

  Visual Studio Code در حال حاضر یک نسخه سبک Visual Studio است که شرکت هایی مانند فیس بوک با موفقیت از آن استفاده کرده اند برای توسعه داخلی پذیرفته شده است ، بنابراین س naturalال طبیعی این است - این نسخه جدید و حتی سبک تر برای چه کسانی است؟ برای اولین بار ، به شما امکان می دهد کد را در رایانه های لوحی مانند iPad Pro اپل و دستگاههای کم مصرف مانند Chromebook ویرایش کنید. همچنین از Live Share برای وب پشتیبانی می کند ، که گردشهای جالبی را برای محیط های آموزشی باز می کند.

خبرهای دیگر از نرم افزار