خبر

 • تک بورد - TikTok ویژگی های جدیدی را برای جلوگیری از قلدری در سیستم عامل خود ارائه می دهد

  TikTok ویژگی های جدیدی را برای جلوگیری از قلدری در سیستم عامل خود ارائه می دهد
  6 روز و 2 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ TikTok از این جهت که قلدری به مهمانی مهمانی باغ تبدیل شده ، تفاوتی با سایر شبکه های اجتماعی ندارد. برای کمک به مبارزه با رفتار منفی و پرورش مهربانی ، ByteDance دو ویژگی جدید را در اختیار شما قرار می دهد تا به سازندگان و مفسران کنترل بیشتری نسبت به آنچه در نظرات گفته می شود ، داشته باشد.

  اولین ویژگی جدید بر اساس ابزار فیلتر موجود نظر TikTok ساخته شده است. وقتی فعال شود ، نظرات از نظر عمومی پنهان می مانند تا زمانی که سازنده ویدیو آنها را تأیید کند. تا این مرحله ، سازندگان محتوا توانسته اند نظرات مربوط به هرزنامه ، مطالب توهین آمیز و کلمات کلیدی خاص را فیلتر کنند اما این ویژگی جدید بسیار فراتر از این است.

  TikTok همچنین دستورالعمل جدیدی را ارائه می دهد که از کاربران می خواهد درباره ارسال مجدد تجدید نظر کنند. یک نظر ممکن است نامناسب یا ناخوشایند باشد.

  https://techbord.com TikTok ویژگی های جدیدی را برای جلوگیری از قلدری ارائه می دهد در سیستم عامل خود

  شبکه اجتماعی رقابتی اینستاگرام با استفاده از هوش مصنوعی برای شناسایی نظرات بالقوه منفی ، از یک ویژگی مشابه در سال 2019 استفاده کرد و از مردم پرسید که آیا واقعاً می خواهند آن را ارسال کنند تابستان سال گذشته ، توییتر با هدف كاهش سرعت گسترش اطلاعات نادرست ، با استفاده از یك ویژگی از كاربران خواست كه مقاله ای را قبل از به اشتراك گذاردن آن بخوانند.

  TikTok همچنین خاطرنشان كرد كه با مركز تحقیقات سایبری ، سازمانی كه ماموریت این است که "توسعه تحقیقات صحیح در مورد آزار و اذیت اینترنتی و انواع مربوط به سو abuse استفاده / سو mis استفاده". آنها با هم تلاش خواهند کرد تا دانش بولینگ را به صورت آنلاین و در دنیای واقعی ارتقا دهند و راه هایی را برای حمایت بهتر از جامعه ارائه می دهند.

  حسن نیت ارائه می دهد Daniel Constante

خبرهای دیگر از نرم افزار