خبر

 • تک بورد - Steam Client Beta شامل صفحه بارگیری های جدید ، ویژگی مدیریت ذخیره سازی است

  Steam Client Beta شامل صفحه بارگیری های جدید ، ویژگی مدیریت ذخیره سازی است
  27 روز و 20 ساعت قبل

  به نظر می رسد که Valve برخی از به روزرسانی های UI جالب را برای مشتری Steam برای ویندوز ، Mac و Linux به ارمغان آورده است ، از جمله صفحه بارگیری های جدید و یک کتابخانه به روز شده با ویژگی های مدیریت ذخیره سازی.

  این تغییرات در حال حاضر در برنامه Steam Client Beta در دسترس است ، که می توانید با کلیک بر روی "Steam" در گوشه سمت چپ بالای مشتری و سپس "تنظیمات" به آن بپیوندید. و "حساب. " از اینجا ، روی منوی کشویی Beta مشارکت کلیک کنید و Steam Beta Update را انتخاب کنید.

  https://techbord.com Steam Client Beta شامل صفحه بارگیری های جدید ، ویژگی مدیریت ذخیره سازی

  صفحه بارگیری بازی بیشترین تغییرات را دارد. اکنون می توان کل صف را با استفاده از کشیدن و رها کردن به راحتی مرتب کرد و Steam روند بارگیری کامل را شامل مراحل اختصاص دیسک را نشان می دهد. این شرکت می نویسد: "قبلاً نوار پیشرفت فقط پیشرفت محتوای بارگیری را نشان می دهد ، اما روند اختصاص دیسک را که باعث می شود به روزرسانی کامل نشود ، نشان نمی دهد." /

  اکنون بارگیری ها شامل نمادهای کنار عنوان یک بازی نوع محتوای موجود در به روزرسانی را نشان می دهد: محتوای بازی ، محتوای قابل بارگیری ، محتوای کارگاه و ذخیره سازی قبل از ذخیره سازی Shader. این نماد فقط درصورتی ظاهر می شود که به روزرسانی فقط محتوای بازی نباشد. همچنین یک دکمه "مشاهده اخبار" وجود دارد که در صورت ورود سازنده بازی به جدیدترین یادداشت های وصله ، به طور خودکار و همچنین یک دکمه "پاک کردن همه" برای تمیز کردن همه چیز نمایش داده می شود.

  https://techbord.com Steam Client Beta شامل صفحه بارگیری های جدید ، ویژگی مدیریت ذخیره سازی

  تغییر بزرگ دیگری است با پوشه های کتابخانه Steam صورت گرفته است. اکنون نه تنها می توانید به سرعت مکان های نصب شده خود را ببینید ، بلکه می توانید آنها را به راحتی بین درایوها جابجا کنید. با رفتن به Settings ، Downloads ، سپس Steam Library Folders به ​​آن دسترسی پیدا می شود.

  چند به روزرسانی دیگر وجود دارد ، از جمله کاهش استفاده از پردازنده از Steam Input و پشتیبانی از مجموعه فعلی کنترل کننده های PowerA Xbox Series X. Valve لیست کامل را در اینجا منتشر کرده است. وقتی آنها در معرض مشتری عمومی Steam قرار بگیرند هیچ خبری نیست.

خبرهای دیگر از نرم افزار