خبر

 • تک بورد - Spotify لیست های پخش ترکیبی را ارائه می دهد که سلیقه گوش دادن دو کاربر را ترکیب می کند

  Spotify لیست های پخش ترکیبی را ارائه می دهد که سلیقه گوش دادن دو کاربر را ترکیب می کند
  19 روز و 10 ساعت قبل

  Spotify از مدت ها قبل دارای یک عملکرد لیست پخش مشارکتی است که به دو (یا بیشتر) کاربر اجازه می دهد آهنگ های مورد علاقه خود را به یک مجموعه مشترک اضافه کنند. با این حال ، این فرآیند دستی است و برای ساخت موسیقی متن زمان می برد. اکنون ، برنامه پخش موسیقی دارای ویژگی است که می تواند این نوع لیست پخش را فوراً ایجاد کند.

  روز سه شنبه ، Spotify ویژگی جدیدی به نام Blend را اعلام کرد. از ماه ژوئن در حال آزمایش بتا است ، اما اکنون در سراسر جهان برای همه کاربران رایگان و ممتاز در دسترس است. عملکرد اصلی Blend ایجاد یک لیست پخش مشترک بین دو دوست است. این سلیقه های موسیقی هر شخص را بر اساس موسیقی که بیشتر پخش می کند تجزیه و تحلیل می کند. سپس فهرستی از ترکیب دو ترجیح تهیه می کند.

  گاهی اوقات شما بسیاری از سلیقه های موسیقی را با یک دوست به اشتراک می گذارید ، و گاهی دیگر نه چندان زیاد. به همین دلیل ، توسعه دهندگان قبل از خروج از نسخه بتا ، ویژگی دیگری را به Blend اضافه کردند. با باز شدن لیست پخش تازه ایجاد شده ، کاربران می توانند روی دکمه ای در بالای لیست ضربه بزنند تا نمره سازگاری خود را مشاهده کنند و "آهنگی که " آنها را در کنار هم قرار می دهد (در زیر).

  نمره سازگاری ذکر شده است به عنوان درصدی از سلیقه کاربران شریک با هم تداخل دارند. به عنوان مثال ، هنگام ایجاد یک لیست با یکی از همکارانش که می شناختم علایق موسیقی مشابهی دارد ، 90 درصد سازگاری را به دست آوردیم. برعکس ، وقتی با همسرم آمیختم ، نمره ما فقط 67 درصد بود. به طور کلی ، هرچه سازگاری بیشتر باشد ، آهنگهای بیشتری را در لیست دوست خواهید داشت. با این حال ، نمرات پایین فرصت های بیشتری را برای کشف موسیقی جدیدی که دوست دارید باز می کند.

  https://techbord.com Spotify لیست پخش ترکیبی را ارائه می دهد که سلیقه گوش دادن دو کاربر را ترکیب می کند

  یکی دیگر از ویژگی های جالب ترکیب این است که پس از ایجاد لیست پخش ، روزانه بر اساس آنچه دو کاربر پخش می کنند به روز می شود. از این نظر ، لیست Blend پویا است و به طور مداوم در طول زمان تغییر می کند. این جنبه از لحاظ تئوری باید باعث شود که لیست قدیمی نشود.

  ایجاد یک ترکیب آسان است اما آنطور که Spotify تصور می کند ساده نیست. در بیانیه مطبوعاتی آمده است ، "در مرکز Made for You در تلفن همراه " روی \ Create Blend "ضربه بزنید. " من حتی نتوانستم هاب "Made for You " را در برنامه iOS Spotify پیدا کنم ، چه برسد به "ایجاد مخلوط. "با این حال ، اگر با مشکل مشابهی مواجه شدید ، روی جستجو ضربه بزنید و " blend. "را وارد کنید. در نتایج ذکر شده به عنوان یک ژانر (در بالا) آن را مشاهده خواهید کرد.

  هنگامی که روی آن ضربه می زنید ، گزینه Create Blend برای انتخاب شما ظاهر می شود. در مرحله بعد ، روی دعوت ضربه بزنید و گزینه هایی برای ارسال پیوند از طریق پیام متنی یا وسایل دیگر به دوست خود دریافت خواهید کرد. هنگامی که شریک شما روی پیوند دعوت کلیک می کند ، Spotify یک لیست ترکیبی در هر دو کتابخانه شما ایجاد می کند.

خبرهای دیگر از نرم افزار