خبر

 • تک بورد - PC Health Check اکنون برای استفاده عمومی تر روی همه دستگاه های ویندوز 10 نصب می شود

  PC Health Check اکنون برای استفاده عمومی تر روی همه دستگاه های ویندوز 10 نصب می شود
  14 روز و 12 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ به‌روزرسانی اخیر ویندوز 10، برنامه PC Health Check مایکروسافت را به همه سیستم‌های ویندوز 10 فشار می‌دهد. اگرچه به عنوان یک ابزار سازگاری برای ویندوز 11 شروع شد، آخرین یادداشت‌های به‌روزرسانی می‌گویند که کاربران اکنون می‌توانند به طور کلی از این نرم‌افزار برای بررسی وضعیت رایانه شخصی استفاده کنند.

  به‌روزرسانی ویندوز KB5005463 برنامه PC Health Check (که قبلاً ابزار سازگاری ویندوز 11 بود) را برای همه سیستم‌های ویندوز 10 که نسخه‌های 2004 و بعد از آن را اجرا می‌کنند، می‌آورد. اگرچه مایکروسافت می‌گوید اکنون هدف کلی تری دارد، اما این برنامه به سیستم‌های ویندوز 11 نمی‌آید.

  اگرچه بررسی واجد شرایط بودن ویندوز 11 هنوز یکی از عملکردهای برنامه است، اما اکنون آن را نیز ارائه می‌کند. یک صفحه واحد که مجموعه ای از ویژگی های دیگر را جمع آوری می کند که ممکن است دسترسی به آنها را آسان تر کند. تقریباً مانند صفحه "درباره" در تنظیمات سیستم، PC Health Check برخی از اطلاعات اولیه را در مورد یک رایانه شخصی مانند نام آن، RAM سیستم، ظرفیت درایو ذخیره سازی اولیه و سن آن ارائه می دهد (مشخص نیست چگونه محاسبه می کند. سن).

  https://techbord.com PC Health Check اکنون برای استفاده عمومی‌تر روی همه دستگاه‌های ویندوز 10 نصب می‌شود.

  این برنامه نقطه دسترسی دیگری را ارائه می‌کند که کاربران می‌توانند از آن پوشه‌های OneDrive را پشتیبان‌گیری و همگام‌سازی کنند. همچنین این روش دیگری برای بررسی وضعیت Windows Update و بررسی نسخه خاصی از ویندوز 10 در حال حاضر یک سیستم است. طبق یادداشت‌های به‌روزرسانی، برنامه PC Health Check می‌تواند "ظرفیت باتری را نسبت به نسخه اصلی برای دستگاه‌هایی که از یک یا چند باتری استفاده می‌کنند" مشاهده کند که شبیه بررسی سلامت باتری است. اگرچه می‌تواند ظرفیت ذخیره‌سازی باقی‌مانده دستگاه را مشاهده کند، به نظر می‌رسد فقط درایو اصلی سیستم‌عامل را بررسی می‌کند.

  یادداشت‌های به‌روزرسانی می‌گویند که این بخشی از به‌روزرسانی خودکار ویندوز 10 است، اما می‌توانید به صورت دستی آن را دانلود کنید. برنامه PC Health Check از آرشیو دانلود ما یا پایین صفحه Windows 11 مایکروسافت.

خبرهای دیگر از نرم افزار