خبر

 • تک بورد - Mighty می خواهد با یک قیمت ، یک مرورگر Chrome مجهز به ابر را روی رایانه شخصی شما پخش کند

  Mighty می خواهد با یک قیمت ، یک مرورگر Chrome مجهز به ابر را روی رایانه شخصی شما پخش کند
  14 روز و 3 ساعت قبل

  WTF ؟! هر زمان که رایانه های خود را برای اجرای برنامه ها ، بازی ها یا مرورگر وب گرسنه رم عجیب و غریب می بینیم ، راه حل معمول این است که به یک دستگاه beefier دستگاه ارتقا یابیم. راه اندازی جدیدی به نام Mighty گزینه ای عجیب و غریب را پیشنهاد می کند - یک مرورگر وب که در یک سرور قدرتمند در فضای ابری زندگی می کند و ماهیانه "فقط" 30 دلار است.

  اگر این مقاله را می خوانید ، این احتمال وجود دارد که این کار را از طریق یک مرورگر مبتنی بر Chromium ، از Google Chrome یا Microsoft Edge جدید انجام دهید. سهم این دو مرورگر در بازار بیش از 75 درصد است که سافاری ، فایرفاکس ، اینترنت اکسپلورر و دیگران برش های کوچکتر از سهم باقیمانده را می گیرند.

  کاربران سنگین مرورگر ممکن است متوجه شده باشند که بسیاری از تلاش شده است تا پیشرفتهای قابل توجهی در مرورگرها ایجاد شود - از دو دهه گذشته این یک چرخه پایان ناپذیر بوده است - از استفاده از چرخه های پردازنده کمتر تا کاهش اشتهای آنها برای RAM و تعلیق برگه های شما فعالانه با استفاده در تلفن همراه ، مدتی است که توسعه دهندگان مرورگر برای صرفه جویی در داده های تلفن همراه گران قیمت در برنامه های محدود و ایجاد سریعتر تجربه بارگیری وب سایت ها ، ویژگی های صرفه جویی در داده را ارائه داده اند.

  ما در مورد اجرای نمونه های کل شنیده ایم سیستم عامل ها یا برنامه های کاربردی متمرکز بر پردازنده در فضای ابری و اخیراً ، بازی ابر در ارائه های مختلف این هدف بلند پروازانه این است که به شما اجازه دهد بازی های سه گانه را بدون نیاز به قدرت گرافیکی محلی انجام دهید. اکنون Mighty می خواهد همین کار را برای مرورگر وب معمولی انجام دهد.

  طی دو سال گذشته ، Mighty در حال کار بر روی یک راه حل برای پخش یک مرورگر مبتنی بر Chromium از یک سرور قدرتمند در cloud به یک برنامه است. به خصوص پس از باز کردن چند ده زبانه ، ردپای بسیار کمتری نسبت به Chrome در رایانه شما دارد. برای این منظور ، این شرکت Chromium را فورک کرده است تا "" مستقیماً با خطوط لوله رندر / رمزگذار سطح پایین ادغام شود "و یک پروتکل شبکه ایجاد کرده است تا تعاملات با مرورگر جدید همان استفاده از یک ایستگاه کاری قدرتمند با اتصال گیگابایت باشد. در ابتدا ، Mighty می خواست ویندوز را پخش کند ، اما هنگامی که فهمید کاربران بیشتر وقت خود را در آنجا می گذرانند ، فقط به دنبال پخش مستقیم مرورگر وب است. بعلاوه ، این روش می تواند از سرویس هایی مانند Shadow تقلید کند و بنیانگذار توانا سهیل دوشی معتقد است که انجام هر دو کار از نظر تجاری ناپایدار است.

  سوهیل خاطرنشان می کند که "اکثر مردم تجربه ای را در سیستم عامل و این برنامه (مرورگر) در مقابل نیاز به رام کردن دو تجربه دسک تاپ ، یکپارچه عمل می کند ، و همچنین به همین دلیل Mighty برای ادغام مناسب با سیستم عامل طراحی شده است. از زمان نوشتن ، Mighty فقط برای macOS در دسترس است ، بدون اینکه در مورد نوبت به ویندوز یا لینوکس اطلاع داده شود ، هیچ خبری در این زمینه وجود ندارد.

   https://techbord.com Mighty می خواهد یک مرورگر کروم مبتنی بر ابر را با رایانه در رایانه شما پخش کند

  در حال حاضر ، یک نمونه مرورگر Mighty با 16 vCPU فعال می شود یک سرور با پردازنده های گرافیکی Intel Xeon و GPU های Nvidia. سطح قدرتمندانه این است که اگر نیازهای شما با گذشت زمان افزایش یابد ، همیشه می تواند تغییر کند ، بدون اینکه شما مجبور باشید دستگاه خود را برای استفاده از آن قدرت اضافی (برای یک مرورگر) ارتقا دهید. اما نکته مهم این است که هزینه Mighty هر ماه 30 دلار است ، بنابراین اگر شما به طور معمول هر چهار سال یک بار دستگاه خود را ارتقا می دهید ، این 1440 دلار است که شما در جای دیگر هزینه کرده اید.

  اخطارهای دیگری نیز وجود دارد که بلافاصله به چشم شکاک برخورد برای اولین بار ، Mighty به یک اتصال اینترنت 100 مگابیت بر ثانیه نیاز دارد تا همانطور که قول داده شده است - سریعتر از هر مرورگری در یک لپ تاپ یا دسکتاپ سریع ، احساس راحتی کند. و گرچه Mighty قول می دهد که کلیدهای شما را رمزگذاری کرده و هرگز داده های مرور شما را به اشخاص ثالث نفروشد ، اما در دنیایی که شرکت های بزرگ فناوری با جیب های عمیق در جلوگیری از نشت داده ها با مشکل روبرو هستند و حتی گاهی حتی مسئولیت آنها را بر عهده بگیرید.

  سرانجام ، Mighty با پخش ویدئو با کیفیت 4K و 60 فریم بر ثانیه روی دستگاه شما کار می کند ، که اتلاف باورنکردنی پهنای باند است. با دانستن همه اینها ، توصیه کردن یک راه حل ابری در مواردی مانند گزینه Cloudflare's Browser Isolation ، که در واقع با در نظر گرفتن امنیت طراحی شده و با جعبه sandbox مرورگر مرورگر شما و ارسال فقط خروجی نهایی کار می کند ، سخت است. از ارائه صفحه وب مرورگر.

خبرهای دیگر از نرم افزار