خبر

 • تک بورد - Metahuman ، خالق شخصیت های واقع گرایانه Epic Games ، در دسترسی اولیه منتشر شد

  Metahuman ، خالق شخصیت های واقع گرایانه Epic Games ، در دسترسی اولیه منتشر شد
  18 روز و 19 ساعت قبل

  Epah 's Metahuman Creator قول می دهد که سازندگان محتوا را در هنگام طراحی مدل های شخصیت CG یک ضربه محکم و ناگهانی کند. این ابزار امروز در اوایل دسترسی فعال شد ، اما انتظار می رود چند روز یا بیشتر صبر کنید تا وارد برنامه شوید. Epic نمی خواهد یکباره سرورها را تحت فشار قرار دهد.

  در ماه فوریه ، Epic Games از یک ابزار Unreal Engine مبتنی بر ابر به نام "Metahuman Creator " رونمایی کرد که به طراحان گرافیک امکان می دهد به سرعت مدل های انسانی CG 3D را برای استفاده در بازی های ویدیویی یا فیلم ایجاد کنند. کلمات به تنهایی به سختی می توانند واقع بینانه بودن بافت ها و انیمیشن ها را رعایت کنند. اگر آن را از دست داده اید ، بهترین کار این است که به شخصیت ها اجازه دهید خودشان صحبت کنند ، همانطور که در فیلم از فوریه زیر مشاهده می کنید.

  روز چهارشنبه ، Epic اعلام کرد که Metahuman برای دسترسی زودهنگام آماده است. با این حال ، دسترسی فقط در حال حاضر با درخواست صورت می گیرد - طراحان و افراد کنجکاو می توانند از طریق درگاه دسترسی Epic وارد سیستم شوند. علاقه به این برنامه زیاد بوده است و به دلیل ماهیت مبتنی بر ابر ، Epic با دقت افراد را به دسترسی زودهنگام اضافه می کند. ایمیل تأیید من گفت که فعال شدن حساب من باید چند روز طول بکشد اما اشاره کرد که "" زمان انتظار ممکن است متفاوت باشد. "

  گفته شده است که سازنده Metahuman به اندازه کافی کاربرپسند به نظر می رسد حتی یک تازه کار می تواند با آن سر و صدا کند و شخصیت های منحصر به فرد CG ایجاد کند.

  "Epic می گوید:" استفاده از MetaHuman Creator بسیار آسان است ، حتی ممکن است نیازی به باز کردن راهنمای کاربر نباشد. " "به سادگی یک نقطه شروع را از طیف متنوعی در پایگاه داده انتخاب کنید ، چندین مورد دیگر را برای کمک به MetaHuman خود انتخاب کنید و بین آنها ترکیب شوید. سپس ، با کشیدن دارایی ، شخصیت خود را با ابزار مجسمه سازی و راهنماهای کنترل اصلاح کنید."

  تیم Unreal امروز یک ویدیوی جدید منتشر کرد که ابزار را در عمل نشان می دهد و استفاده از آن بسیار آسان به نظر می رسد (در بالا). من مخصوصاً روشی را می خواهم که شما می توانید از چند چهره برای ترکیب چیزهای خاص دیگر استفاده کنید. مجسمه سازی نیز بسیار آسان به نظر می رسد.

  هنگامی که آواتار ایجاد کردید ، می توانید آن را در زمان واقعی و بدون برنامه ریزی اضافی تحریک کنید. سکوهای متحرک صورت و بدن به طور پیش فرض متاهومن ها هستند. اگر می خواهید فراتر از انیمیشن های کنسرو شده بروید ، Epic پیشنهاد می کند از برنامه Live Link Face خود برای iOS استفاده کنید ، که حرکات صورت شما را ضبط می کند و آنها را به شخصیت غیر واقعی شما ترجمه می کند.

  من هیچ طراح بازی نیستم ، اما من من علاقه مندم ببینم چه کاری می توانم با آن انجام دهم ، فقط فقط به خاطر کنجکاوی.

خبرهای دیگر از نرم افزار