خبر

 • تک بورد - Lumberyard آمازون به منبع آزاد باز می شود ، اکنون موتور Open 3D نامیده می شود ، از پشتیبانی گسترده تری برخوردار می شود

  Lumberyard آمازون به منبع آزاد باز می شود ، اکنون موتور Open 3D نامیده می شود ، از پشتیبانی گسترده تری برخوردار می شود
  21 روز و 4 ساعت قبل

  موتور بازی Lumberyard آمازون که مبتنی بر CryEngine بود ، مدتی است که در دسترس است ، اما بسیاری از بازی ها از آن استفاده نمی کنند. با این حال ، ممکن است به محض تغییر نام تجاری آمازون و باز کردن آن ، این تغییر کند. اکنون موتور Open 3D نامیده می شود و به یک پروژه منبع باز و بخشی از بنیاد Open 3D که اخیراً تشکیل شده است تبدیل شده است.

  Open 3D Foundation نتیجه همکاری توسعه دهندگان مختلف با هدف پشتیبانی از پروژه های منبع باز طراحی شده برای بهبود قابلیت های گرافیک سه بعدی ، ارائه ، نویسندگی و توسعه است. بنیاد Open 3D که توسط بنیاد Linux ایجاد شده است ، توسط اعضای مختلفی از جمله Adobe ، Red Hat ، AWS ، Huawei ، Intel ، Backtrace.io ، انجمن بین المللی توسعه دهندگان بازی ، Niantic ، Wargaming و بسیاری دیگر تشکیل شد.

  < p> نسخه جدید موتور Lumberyard که اکنون موتور 3D Open (O3DE) نام دارد تحت مجوز Apache 2.0 مجوز دارد. طبق گفته آمازون ، O3DE از بسیاری جنبه ها با Lumberyard متفاوت است ، از جمله: "ارائه دهنده عکس واقعی چند رشته ای ، ویرایشگر محتوای سه بعدی قابل توسعه ، سیستم انیمیشن شخصیت محور داده ها و ابزار اسکریپت نویسی بصری مبتنی بر گره." " / p>

  باید بخوانید: 3D Game Rendering 101، The Making of Graphics Explained

  در O3DE ، توسعه دهندگان می توانند با استفاده از انواع زبان های برنامه نویسی از جمله C ++ ، LUA و Python بازی ها و شبیه سازی هایی را ایجاد کنند. برای انیماتورها ، هنرمندان فنی ، طراحان و به طور کلی سازندگان ، O3DE مجموعه گسترده ای از ابزارهای داخلی را برای کار ارائه می دهد.

  "ما مفتخریم که به جامعه توسعه سه بعدی یک اتاق بدون فشار ارائه می دهیم ، یک موتور سه بعدی در زمان واقعی با توانایی AAA با یکی از گسترده ترین آرایه های ابزار نگارشی سه بعدی در صنعت ، "گفت: بیل واس ، معاون فنی مهندسی در AWS. "ما معتقدیم که ایجاد یک گزینه کلاس اول ، جامعه محور و منبع باز ، انقلابی در توسعه 3D در زمان واقعی ایجاد خواهد کرد ، همانطور که لینوکس برای سیستم عامل ها و Apache برای وب انجام داد."

  با وجود پنج ساله است ، بسیاری از توسعه دهندگان محیط مبتنی بر CryEngine را برای توسعه بازی استفاده نکرده اند. علاوه بر بازی های منتشر شده آمازون ، که شامل New World ، The Grand Tour Game ، و بازی Crucible و Breakaway که اکنون لغو شده است ، تنها توسعه دهنده بازی های مشهور با Lumberyard توسعه دهنده بازی های Cloud Imperium Games ، Cloud Imperium Games ، توسعه دهنده Star Citizen و Squadron 42 است. .

  موتور سه بعدی باز هنوز به طور رسمی منتشر نشده است ، اما شما می توانید پیش نمایش توسعه دهنده را بارگیری کنید. نسخه کامل برای اواخر سال 2021 برنامه ریزی شده است.

خبرهای دیگر از نرم افزار