خبر

 • تک بورد - IBM اتوماسیون را با واتسون ارکسترات ساده می کند

  IBM اتوماسیون را با واتسون ارکسترات ساده می کند
  5 روز و 4 ساعت قبل

  یکی از نکات جالب اما ناامیدکننده در مورد دنیای نرم افزار سازمانی این است که یا در کلیات سطح بالا درباره آن صحبت می شود و یا از جزئیات فنی طاقت فرسا است. به عبارت دیگر ، این کار یا ایجاد راه حل های جدید برای تبدیل دیجیتال مشاغل است ، یا این که در آن می توان از تماس های API در سیستم عامل های کانتینر سازگار با Kubernetes استفاده کرد تا اطمینان حاصل شود که SLA های مناسب برای یک برنامه خاص برآورده می ش

  این می تواند درک دقیقاً آنچه یک شرکت در هنگام معرفی یک محصول یا خدمات جدید می خواهد را بیان کند ، بسیار چالش برانگیز است. همچنین می تواند تعیین اهمیت (یا نبودن) برخی از آن اطلاعیه ها را دشوار کند.

  خوشبختانه ، همه محصولات جدید پیچیده نیستند ، همانطور که رویداد اخیر IBM نشان می دهد.

  < p> The New Watson Orchestrate ابزاری نرم افزاری مجهز به هوش مصنوعی است که برای ساده سازی و خودکار سازی فرآیند یافتن و ترکیب مجموعه های مناسب داده برای یک کار مشخص طراحی شده است. این اجازه می دهد تا مردم برای دستیابی به این تلاش ها از همان ابزارها مانند ایمیل ، Slack ، Salesforce ، Workday و SAP در گردش کار خود استفاده کنند. مهمتر از همه ، این کار بدون نیاز به ساختن پرس و جوهای پیشرفته داده که به تخصص یک دانشمند داده احتیاج دارد ، انجام می شود.

  به عبارت دیگر ، ارکسترات واتسون بازرگانان عادی را قادر می سازد به مجموعه داده های عظیم دسترسی پیدا کنند شرکت ها دارند ، اما به ندرت به طور کامل مورد استفاده قرار می گیرند. برای استفاده از زبان برنامه نویسی روز ، مانند نسخه کم کد / بدون کد اتوماسیون فرآیند رباتیک (ՀՀԿ) است.

  https://techbord.com IBM اتوماسیون را با واتسون ارکسترات ساده می کند

  اگرچه برخی شانه های خود را بالا می اندازند و می گویند ، "پس چه؟" ، حقیقت این است که این می تواند معنی دار باشد تأثیر بر مشاغلی که نتوانسته اند از داده های خود استفاده کنند. سالهاست که بسیاری از شرکتهای نرم افزاری و خدماتی با صدای بلند به جمع آوری باورنکردنی ابزار جمع آوری داده و جمع آوری داده های ساخته شده خود می پردازند و آنها انواع مختلفی از بینش را که در صورت استفاده مناسب از این مجموعه داده های بزرگ امکان پذیر است ، برجسته کرده اند. همراه با این وعده های بزرگ ، پیامدهایی در مورد توانایی استفاده هوشمندانه از همه آن داده ها بوده است.

  متأسفانه ، مانند بسیاری از موارد دیگر در نرم افزارهای سازمانی ، شیطان در جزئیات نحوه استخراج هوشمند داده ها قرار دارد. باید انجام شود معلوم است که انجام آن به طور موثر و انجام آن کار بسیار سختی است. در بسیاری از موارد ، توانایی های وعده داده شده به مهارت دانشمندان داده وابسته است. مشکل ناگفته این است که مجموع این متخصصان بسیار ناچیز است و همه آنها فوق العاده تقاضای زیادی دارند. نتیجه این است که وعده داده های کلان برای اکثر سازمانها عملی نشده است.

  با درک این موضوع ، IBM تلاش کرد تا از ابزارهای مجهز به هوش مصنوعی واتسون استفاده کند تا به آن کمک کند تا این روند به طور قابل توجهی آسان تر و دموکراتیک تر شود. با توجه به اینکه این شرکت تنها دسترسی زودهنگام خود به این قابلیت ها را از طریق IBM Automation Cloud Pak اعلام کرده است ، عملکرد واقعی Watson Orchestrate باید مشخص شود ، اما منطق محصول کاملاً منطقی است.

  < همچنین مهم است که به خاطر داشته باشیم که Watson Orchestrate تنها یکی از چندین تلاش متمرکز بر اتوماسیون است که IBM اخیراً در آن آغاز کرده است. این شرکت اخیراً نسخه جدیدی از Cloud Pak خود را برای Watson AIOps رونمایی کرده است که چندین ابزار طراحی شده برای خودکار کردن ، مدیریت زمان و کارهای خسته کننده ، مدیریت فناوری اطلاعات و کارهای عملیاتی مانند مدیریت برنامه های چند ابری را به منظور آزادسازی فناوری اطلاعات ارائه می دهد. پرسنل برای کار در سایر وظایف کامل تر نسخه جدید 3.1 همچنین قابلیت های ابزار مدیریت عملکرد برنامه Instana را که اخیراً IBM خریداری کرده است ، ادغام می کند.

  Instana می تواند کارهایی مانند خودکار کردن روند ردیابی وابستگی های نرم افزار را در برنامه های بسیار توزیع شده کانتینر انجام دهد. با توجه به تعداد عناصر نرم افزاری جداگانه ای که اکنون می توانند وارد این برنامه ها شوند ، این یک مشکل مهم در دنیای واقعی است.

  قصد اخیراً IBM برای خرید Turbonomic ، شرکتی که از نظر مفهومی ردیابی مشابهی را برای همه ارائه می دهد ، به همان اندازه جالب است. منابع سخت افزاری مختلفی که در برنامه های ابری استفاده می شوند. همانند Instana در سمت نرم افزار ، ردیابی دستی این نوع منابع غیرعادی شده است ، و اتوماسیون این فرایندها برای عملکرد آنها کاملاً ضروری است. IBM همچنین اخیراً از طریق درگیر شدن با وسیله نقلیه خودمختار دریایی Mayflower ، كه قرار است به تنهایی از اقیانوس اطلس عبور كند ، در مسیر نامگذاری استعماری خود ، در نوع مختلفی از برنامه های اتوماسیون شركت كرد.

  نگاه به به طور خلاصه ، تمام این تلاش ها روشن است که IBM اتوماسیون را بخشی اساسی از تلاش های نرم افزاری سازمانی خود می داند که به جلو حرکت می کند. همچنین واضح است که این شرکت در تلاش است تا این توانایی ها را در بیشتر زمینه های ممکن ادغام کند. نرم افزار Enterprise همچنان عرصه ای بسیار پیچیده و پیچیده است ، اما IBM در تلاش است تا بخش اتوماسیون معادله را ساده کند.

  باب اودانل بنیانگذار و تحلیلگر ارشد TECHnalysis Research ، LLC است که یک فناوری است. یک شرکت مشاوره ای که خدمات مشاوره استراتژیک و تحقیقات بازار را به صنعت فناوری و جامعه مالی حرفه ای ارائه می دهد. می توانید او را در Twitterbobodtech دنبال کنید.

خبرهای دیگر از نرم افزار