خبر

 • تک بورد - Google Smart Canvas همکاری یکپارچه ای را در فضای کاری ایجاد می کند

  Google Smart Canvas همکاری یکپارچه ای را در فضای کاری ایجاد می کند
  26 روز و 8 ساعت قبل

  در حالی که همه دوست دارند درباره همه انواع جالب برنامه هایی که مردم برای اهداف شخصی و شخصی خود استفاده می کنند صحبت کنند ، فکر کنند (و بنویسند) ، حقیقت این است که همه ما هنوز زمان زیادی را در برنامه های بهره وری استاندارد شما مانند Microsoft Office صرف می کنیم 365 و Google Workspace (G Suite سابق). در نتیجه ، هنگامی که تغییرات مهمی در این محیط های برنامه رخ دهد ، تمایل دارند تأثیر بیشتری از آنچه ک

  به نظر می رسد این مورد در مورد آخرین توانایی هایی که Google به Workspace اضافه کرده و در کنفرانس I / O خود اعلام کرده است (همراه با نسخه جدیدی از Android و موارد دیگر) وجود دارد.

  اخبار مهم مربوط به Workspace چیزی است که شرکت آن را Smart Canvas می نامد ، که اساساً پرونده های Docs ، Sheets و (در نهایت) اسلایدها را به اسناد واقعاً تعاملی تبدیل می کند که برای همکاری بهینه شده اند.

  به واضح باشد ، Workspace مدتی است چندین ویژگی همکاری را ارائه داده است و در همان روزهای G Suite ، این قابلیت های همکاری بود که بدون شک به عنوان تمایز اصلی آن از Office عمل می کرد. با این وجود ، همیشه چند مرحله اضافی برای شروع روند وجود دارد ، مانند دعوت از افراد برای کار بر روی یک سند ، تنظیم یک جلسه جداگانه ابتدا ، و غیره.

  با Smart Canvas ، Google در حال ادغام قابلیت های آن برای ابزار ملاقات پیام مستقیماً در مجموعه ابزارهای بهره وری آن. در ابتدا این امر با اجازه به اشتراک گذاشتن پرونده های Docs و Sheets به راحتی در جلسات مستقر در Meet اتفاق می افتد ، اما اواخر امسال این شرکت انتظار دارد که به مردم اجازه دهد جلسات مشترک را مستقیماً از داخل سند شروع کنند - یک تفاوت ظریف اما مهم.

  https://techbord.com Google Smart Canvas همکاری یکپارچه ای را در فضای کاری ایجاد می کند

  از @ ذکر استفاده کنید برای افزودن تراشه های هوشمند برای افراد ، پرونده ها و جلسات توصیه شده.

  علاوه بر این قابلیت های یکپارچه جلسات ، بخش "هوشمند" Smart Canvas به طرق مختلف نشان داده می شود. اول ، این شرکت به نماد @ اجازه می دهد تا به عنوان مکانیزمی ساده برای اتصال افراد ، جلسات و منابع به یک سند مشترک عمل کند.

  به سادگی یک نماد @ و یک نام را تایپ کنید و Workspace یک جستجوی هوشمندانه برای مخاطبین شما برای ادغام آن شخص در فرآیند همکاری - ویژگی ای که شرکت قبلاً از آن پشتیبانی می کند. نکته جدید این است که اکنون از نماد @ می توان برای آوردن هوشمندانه جلسات یا اسناد مربوطه نیز استفاده کرد. Google این قابلیت را "تراشه های هوشمند" می نامد و کاری که انجام می دهد این است که هم اصطکاک مربوط به اتصال عناصر بهره وری شما را کاهش می دهد و هم انواع هوشمندی بسیار ساده اما بسیار مفید را در اسنادی که از مدت ها قبل به ما قول داده شده است ، به ارمغان می آورد.

  "با درک اینکه بسیاری از افراد از صفحه گسترده مانند کاربرگها برای ردیابی پروژه ها استفاده می کنند ، Google یک نمایه جدول زمانی جدید اضافه کرده است که روند استفاده از آن برای مدیریت پروژه را بسیار ساده تر می کند"

  بدون شک همه در بازگشت به روزهای اولیه انتشار و اشتراك ، شركت ها به دنبال روش های ساده ای برای اتصال داده های جداگانه ، پرونده ها ، افراد و ایده ها در یك كل انسجام سازمان یافته هستند. با این وجود ، اکنون فقط با ویژگی هایی مانند تراشه های هوشمند تحقق یافته بصورت کامل تری تحقق می یابد.

  اگرچه برخی ممکن است استدلال کنند که تأثیر عملی این تغییرات نسبتاً ناچیز است ، اما باید توجه داشت که آنها اولین پیاده سازی دیدگاه جامع تری از بهره وری و مدیریت اطلاعات شخصی است که در همه آنها هوشمندی می بافد.

  به عبارت دیگر ، این یک جهان از اسناد بهره وری است که در آن احساس می شود که اسناد درباره آن چیزی "می دانند" یکدیگر و می توانند به طور هوشمند و خودکار با یکدیگر مرتبط شوند. در نهایت ، این باید تجربه بصری بیشتری را نه تنها برای کاربران فردی بلکه برای تیم های کاری فراهم کند زیرا تلاش های مشترک آنها به راحتی قابل پیوند است.

   https://techbord.com Google Smart Canvas همکاری یکپارچه ای را در Workspace به ارمغان می آورد

  مدیریت پروژه ها و پیگیری وظایف با مشاهده جدول زمان بندی کاربرگهای صفحه.>

  قابلیت های هوشمندی که گوگل به Workspace اضافه کرده فراتر از مفهوم تراشه های هوشمند است. به عنوان مثال ، با تشخیص اینکه بسیاری از افراد از ابزار صفحه گسترده مانند کاربرگها برای ردیابی پروژه ها استفاده می کنند ، Google یک نمایه زمانی خاص جدید اضافه کرده است که روند استفاده از آن برای مدیریت پروژه را بسیار آسان می کند. بعلاوه ، توانایی ادغام و اختصاص به کارهای روزمره برای پروژه ها (بخش دیگری از ویژگی تراشه های هوشمند) ، سطحی از ردیابی ساده مانند پایگاه داده از پروژه ها ، تکالیف و غیره را اضافه می کند.

  قابلیت های اطلاعاتی هم در Docs و Sheets. به عنوان مثال دستور زبان و ابزارهای متمرکز در Docs ، اکنون می توانند به سوگیری بالقوه جنسیتی و سایر زبانهای احتمالی توهین آمیز در اسناد شما اشاره کرده و در مورد چگونگی رفع آن پیشنهاداتی ارائه دهند. در Sheets ، این برنامه توانایی های جدیدی در پیشنهاد (و تصحیح) فرمول ها دارد تا روند تجزیه و تحلیل داده های شما را سریع تر و جامع تر انجام دهد.

  سایر موارد اضافی شامل توانایی ادغام راحت ترین قابلیت گپ در Docs و برگه ها (و آن نوع اسناد را در چت Google ایجاد کنید) ، ترجمه های چندزبانی در زمان واقعی برای جلسات Meet که می توانند به سرعت به اسناد اضافه شوند یا به عنوان یادداشت های جلسه ذخیره شوند و موارد دیگر.

  Google همچنین هنوز قبل از اینکه بگوییم موفق می شوند ، باید قول آنچه را که در I / O در مورد آن بحث کرده اند وفا کند.

  همه گفته شده ، آنچه Google با Smart Canvas ارائه می دهد و آخرین نسخه Google Workspace اساساً تحویل در بالقوه آنچه اسناد بهره وری اداری قرار بود باشد. سالهاست که گوگل و مایکروسافت وعده های بزرگی در این زمینه داده اند اما صادقانه بگویم ، واقعیت "هوشمندانی" که آنها مستقیماً گفته اند یا در پیام رسانی خود ضمنی داشته اند ، همیشه انتظارات بالایی را که ایجاد کرده اند برآورده نمی کند. اگر انصاف داشته باشیم ، گوگل هنوز هم باید قول آنچه را که در I / O در مورد آن بحث کرده اند وعده دهد قبل از اینکه بگوییم موفق شدیم. با این وجود ، به نظر می رسد که سرانجام دوران بهره وری و همکاری واقعاً هوشمندی از دفتر ما باشد.

  باب اودانل بنیانگذار و تحلیلگر ارشد TECHnalysis Research ، LLC یک شرکت مشاور فناوری است که مشاوره استراتژیک و خدمات تحقیقات بازار به صنعت فناوری و جامعه مالی حرفه ای. می توانید او را در Twitterbobodtech دنبال کنید.

خبرهای دیگر از نرم افزار