خبر

 • تک بورد - Google Photos به زودی جلوه ای سه بعدی روی تصاویر 2 بعدی شما اعمال می کند

  Google Photos به زودی جلوه ای سه بعدی روی تصاویر 2 بعدی شما اعمال می کند
  28 روز و 18 ساعت قبل

  اگر همیشه فکر می کردید عکس های سنتی کمی خسته کننده هستند ، گوگل ظاهراً این مورد را برای شما درست کرده است. کاربران این شرکت به زودی می توانند عکس های دو بعدی خود را به "عکس های سینمایی " تبدیل کنند. عکس های سینمایی تصاویر معمولی هستند که از طریق قدرت یادگیری ماشین جلوه سه بعدی داده شده اند.

  مانند هر فناوری دیگری که از هوش مصنوعی استفاده می کند ، بدون شک این ویژگی دارای چند اشکال است ، اما پیش نمایش هایی که گوگل تاکنون نشان داده بسیار چشمگیر است. عکسهای سینمایی عمق بیشتری دارند و می توانند باعث شوند عناصر خاصی در پیش زمینه تصویر ظاهر شوند. در حال رشد در اندازه مستقل از پیشینه آنها.

  می توانید تأثیر آن را در gif ارائه شده توسط Google در زیر مشاهده کنید: -1.jpg "alt = " https://techbord.com Google Photos به زودی یک جلوه 3D در تصاویر 2D شما اعمال می کند "class = " b-lazy ">

  این 3D - تکنیک سازی در Google Photos کار می کند و کاملاً خودکار است - اگر برنامه Photos شما به روز باشد ، عکسهای سینمایی در بخش "موارد برجسته اخیر" نمایش داده می شوند. اگر عکس را دوست دارید ، می توانید آن را در کتابخانه خود ذخیره کنید. این عناصر سه بعدی خود را حفظ خواهد کرد ، به شما امکان می دهد هر زمان که بخواهید دوباره از آن بازدید کنید یا آن را به اشتراک بگذارید.

  مشخص نیست که آیا Google به کاربران اجازه می دهد ویژگی عکس Cinematic را در صورت درخواست برای هر تصویر ایجاد کنند در آینده در کتابخانه خود قرار دارد ، اما در حال حاضر ، این شرکت فناوری را با یک بند کوتاه نگه می دارد. به هر حال ، ویژگی عکس های سینمایی در این ماه شروع به کار می کند و باید تا اواسط ژانویه برای همه در دسترس باشد.

خبرهای دیگر از نرم افزار