techbord.com GameStop از همکاری با مایکروسافت خبر داد

چه اتفاقی افتاده؟ اگرچه این لزوماً تأثیر زیادی روی مشتریان ندارد ، اما این ممکن است بیشتر برای مایکروسافت یک پیروزی باشد تا کسب و کارهای بیشتری را به استفاده از ابزارهای تجاری خود بکشاند. GameStop از روندها و ابزارهای کارآمد کسب و کار بهره مند می شود اما احتمالاً نمی تواند به مشتریان بیشتری کمک کند.

فروشگاه خرده فروشی بازی در حال مبارزه GameStop اعلام کرد "همکاری استراتژیک چند ساله " با مایکروسافت. این معامله به طور عمده در اطراف سیستم های back-end GameStop متمرکز است و تأثیر زیادی بر مشتری ندارد. هنوز این معامله برای مایکروسافت مهم است زیرا اوایل سال جاری فروشگاه های خرده فروشی خود را تعطیل کرد.

بر اساس این معامله ، GameStop راه حل های مایکروسافت را برای فعالیت های تجاری مانند Dynamics 365 ، Microsoft تصویب می کند. پلت فرم داده های مشتری و مشتری مبتنی بر ابر. در داخل ، این شرکت همچنین به Microsoft 365 روی خواهد آورد که شامل کلیه ابزارهای همکاری سازمانی مایکروسافت مانند Office و Teams است. به همکاران فروشگاه GameStop همچنین برای آزادی حرکت در فروشگاه ، دستگاه های Surface نیز صادر خواهد شد.

GameStop تأیید کرد که برنامه Xbox All Access را ارائه می دهد که به مشتریان امکان پرداخت هزینه Xbox جدید را می دهد. کنسول با پرداخت ماهانه بیش از دو سال. All Access شامل Xbox Live و Game Pass Ultimate است (که خود شامل پخش جریانی ابری نیز می شود). این اخبار جدید چیز جدیدی نیستند زیرا مایکروسافت در حال حاضر All Access را از طریق خرده فروشی های دیگر مانند Target ، Walmart و Best Buy ارائه می دهد.

GameStop با وجود پیش سفارش های قوی برای کنسول های نسل بعدی ، همچنان به مبارزه ادامه می دهد. . این شرکت در سال 2018 رکورددار زیان شد و فروش اینترنتی ThinkGeek خود را تعطیل کرد.

سال گذشته ، آنها تلاش کردند تا با استفاده از مفاهیم جدید فروشگاهی ، فروشگاه های آجر و ملات سنتی خود را نجات دهند. این کانسپت جدید دارای طرح بندی منحصر به فرد فروشگاه است که به منظور جلب بازیکنان به بازی های جدید و رقابت در مسابقات محلی است. گفته شد ، با عرضه مایکروسافت و سونی فقط در نسخه های دیجیتالی کنسول های نسل بعدی ، GameStop ممکن است همچنان با فروش فیزیکی دست و پنجه نرم کند.

اعتبار تصویر: Jonathan Weiss

GameStop از همکاری با مایکروسافت خبر داد
software/gamestop-از-همکاری-با-مایکروسافت-خبر.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com گزارش شده است که تسلا تابستان امسال ذخیره سازی گسترده باتری را به شبکه برق تگزاس متصل می کند
techbord.com پیش سفارش دکل های بازی Ryzen 5 Aya Neo در سراسر جهان در دسترس است
techbord.com 7.5 میلیارد دلار خرید مایکروسافت برای ZeniMax توسط نهادهای نظارتی تأیید شده است
techbord.com ظرف بخرید تا Republic Wireless و 200000 مشترک آن را به دست آورید
techbord.com Super Nintendo World سرانجام پس از تاخیر همه گیر در 18 مارس افتتاح می شود
techbord.com Modder حافظه را در GeForce RTX 3070 تا 16 GB دو برابر می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.