خبر

 • تک بورد - Firefox 91 امروز راه اندازی می شود ، حفاظت از کوکی ها ، ورود به سیستم مایکروسافت و موارد دیگر را گسترش می دهد

  Firefox 91 امروز راه اندازی می شود ، حفاظت از کوکی ها ، ورود به سیستم مایکروسافت و موارد دیگر را گسترش می دهد
  15 روز و 5 ساعت قبل

  یادداشت های انتشار آخرین نسخه از فهرست Firefox تنها تعداد انگشت شماری از ویژگی های جدید است که برخی از آنها قابل توجه هستند. اولین مورد از آنها منطق گسترده برای حفاظت کامل از کوکی ها است ، که باید مانع استفاده از کوکی ها برای ردیابی کاربران در سایت ها توسط سایت ها شود. Firefox 91 همچنین HTTPS را در حالت خصوصی پیش فرض قرار می دهد ، ورود به سیستم مایکروسافت را اضافه می کند و چاپ ساده را دوباره زنده

  ویژگی سرفصل برای Firefox 91 همان چیزی است که موزیلا منطق جامع تری را برای حفاظت کامل از کوکی ها نامیده است. این ویژگی ، که کوکی ها را برای جلوگیری از استفاده سایت ها برای ردیابی کاربران از سایت به سایت جدا می کند ، اولین بار در فوریه در فایرفاکس 86 ظاهر شد. نسخه فایرفاکس 91 ادعا می کند که نشت داده های پنهان را متوقف می کند در حالی که برای کاربران روشن می کند که سایتها با اطلاعات خود چه کار می کنند.

  در آینده ، Firefox همچنین از پروتکل امن تر HTTPS برای ایجاد ارتباطات رمزگذاری شده استفاده می کند. به وب سایت ها در حالت خصوصی گوگل در اوایل سال جاری اعلام کرد که قصد دارد یک حالت HTTPS-first را برای Chrome نیز اضافه کند.

  با ورود به سیستم ویندوز تنها ، Firefox به کاربران اجازه می دهد تا به طور خودکار وارد محل کار و مدرسه مایکروسافت با اعتبار از خود ویندوز 10 این بدان معناست که اگر شخصی در منوی شروع یا تنظیمات حساب به حساب Microsoft وارد شده باشد ، می تواند به سرعت وارد حساب Microsoft در Firefox شود. می توان آن را در بخش حریم خصوصی و امنیت تنظیمات Firefox فعال کرد.

  https://techbord.com فایرفاکس 91 از امروز راه اندازی می شود ، حفاظت از کوکی ها ، ورود به سیستم مایکروسافت را افزایش می دهد و موارد دیگر

  فایرفاکس 91 همچنین یک ویژگی را برای ساده سازی صفحه هنگام چاپ به ارمغان می آورد. برای انجام این کار ، در منوی چاپ ، تحت "تنظیمات بیشتر " و "قالب " ، "ساده " کلیک کنید. "این اثر مشابه چاپ صفحه در حالت خواننده است.

  Mozilla در این بروزرسانی یک زبان جدید به Firefox اضافه کرد - اسکاتلندی. برخی که از اسکاتلند سرچشمه می گیرند ، اسکاتلندی ها را گویش انگلیسی می دانند و برخی آن را زبانی جداگانه می دانند که تا حدی با زبان انگلیسی قابل درک است. نتایج جستجو را در حالت خصوصی ، حالت کنتراست بالا خودکار در مک و رنگهای قابل جذب محدود کنید.

  می توانید Firefox 91 را از بارگیری های TechSpot برای Windows ، macOS و Linux بارگیری کنید.

خبرهای دیگر از نرم افزار