techbord.com Evernote به دنبال جلب جلال های قبلی با برنامه دوباره طراحی شده است

به یاد دارید چه زمانی Evernote برنامه ای بود که هر طرفدار بهره وری به دستگاه خود نیاز داشت؟ در چند سال گذشته مورد پسند واقع شده است ، اما این شرکت مصمم است که با شروع به کار با یک برنامه کاملاً طراحی شده iOS ، جلال سابق خود را بازپس بگیرد. برنامه های جدید Android ، Windows و Mac طی هفته های آینده دنبال می شوند.

تقریباً هر لیست "برنامه های ضروری" از اواسط سال 2010 شامل Evernote بود که در یک برهه 1.2 میلیارد دلار ارزش داشت و بیش از 225 میلیون کاربر به خود می بالید. اما با بالا رفتن قیمت های برتر ، اوضاع به سمت پایین حرکت کرد و ویژگی های رایگان دیگر متوقف شدند. هنگامی که سیاست برنامه به کارمندان اجازه می داد تا به یادداشت های کاربران نگاه کنند ، اعتراض به حریم خصوصی نیز وجود داشت ، هرچند که این امر سریعاً انتخاب شد.

Evernote چندین اجرا در سطح بالا را در سال 2018 از دست داد و تصمیم گرفت هزینه آن را کاهش دهد اشتراک سالانه تقریبا نصف. همچنین یک دور دیگر از اخراج ها وجود داشت که منجر به ادعای "مارپیچ مرگ" بودن آن شد.

Evernote امیدوار است با شروع به کار با نسخه iOS ، برنامه خود را با بازسازی کامل از ابتدا دوباره محبوب کند. . این تجسم جدید سریعتر ، استفاده از آن آسان تر و قابل اعتمادتر از نسخه های قبلی است.

ویژگی های جدید شامل یک ویرایشگر بصری و مفید تر ، پیشنهادات جستجوی در زمان واقعی با فیلتر کردن ، و یک رابط تمیزتر و بصری تر است.

کاربران کنترل بیشتری بر ظاهر یادداشت ها ، گزینه های اضافی برای عنوان و جداول دارند و می توانند تغییر دهند قلم ها ، رنگ ها ، موارد برجسته و چک لیست ها. در همین حال ، نوار ابزار قالب بندی گزینه های پرکاربرد شما را پیشنهاد می کند.

همچنین یک دکمه چند منظوره درج برای افزودن سریع و آسان محتوای غنی وجود دارد ، یک اسکنر اسناد دوباره طراحی شده ، و برچسب های تو در تو معرفی شده اند.

بیشترین استقبال از تغییر ممکن است انتقال به یک کد کد جدید باشد ، در نتیجه ثبات و اطمینان بیشتری حاصل می شود. همچنین به این معنی است که می توان به سرعت باگ ها را برطرف کرد ، همگام سازی نرم افزاری را در سیستم عامل ها انجام می دهد و ویژگی ها به طور منظم تری از راه می رسند.

Evernote می گوید به زودی ویژگی های بیشتری از جمله پشتیبانی از Apple Watch وارد خواهد شد.

Evernote به دنبال جلب جلال های قبلی با برنامه دوباره طراحی شده است
software/evernote-به-دنبال-جلب-جلال-های-قبلی-با-برنامه-دوباره-طراحی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com Final Fantasy VII Remake برای PS5 به یک DLC ماجراجویی Yuffie و پیشرفت های گرافیکی اضافه می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.