خبر

 • تک بورد - Epic 's MetaHuman به هنرمندان بازی اجازه می دهد چهره های واقعی انسان را با استفاده از یک مرورگر وب طراحی کنند

  Epic 's MetaHuman به هنرمندان بازی اجازه می دهد چهره های واقعی انسان را با استفاده از یک مرورگر وب طراحی کنند
  9 ساعت و 32 دقیقه قبل

  یک ابزار نرم افزاری جدید که توسط شرکت Epic Games ساخته شده و براساس Unreal Engine آن ساخته شده است ، ایجاد مدل های 3D واقعی انسان برای بازی ها و فیلم ها با استفاده از یک مرورگر وب و قدرت ابر را آسان تر می کند. این به سطح واقع گرایی "دره ناخواسته" نزدیک می شود ، اما بزرگترین نقطه فروش این است که باید سریعتر از مدل سازی شخصیت های سنتی و فرآیندهای انیمیشن باشد که در صنعت سرگرمی استاندارد است.

  هنگامی که مشغول جنگ با اپل در دادگاه برای شرایط App Store و اداره یک باغ دیواری یا دادن 750 میلیون نسخه رایگان بازی از طریق فروشگاه Epic نیست ، این شرکت به رهبری تیم Sweeney بهترین های 3D را توسعه می دهد ابزارهای ایجاد در صنعت.

  بدون شک اکثر خوانندگان ما نام Unreal Engine را شنیده اند که بازی های بی شماری را در رایانه های شخصی ، کنسول ها و تلفن های هوشمند تأمین می کند. به تازگی ، Epic یک ابزار نرم افزاری جدید مبتنی بر آن منتشر کرده است که می تواند برای ایجاد چهره های انسان واقع گرایانه و همچنین انیمیشن های بدن که طبیعی تر به نظر می رسند استفاده شود.

  این ابزار MetaHuman Creator نام دارد و در داخل وب اجرا می شود مرورگر از یک فناوری ابری به نام Unreal Engine Pixel Streaming استفاده می کند. این نام دهان به دهان است ، اما Epic می گوید این ابزار می تواند به سرعت ایجاد دارایی های دیجیتالی برای سناریوهای بسیار متنوع در تولید ویدئو و بازی کمک کند.

  یک نمونه بارز این است که هنرمندان بازی ، نیاز به ایجاد مدل های شخصیت به طور فزاینده ای پیچیده و متنوع دارند که می تواند هفته ها یا حتی ماه ها کار سخت را به طول انجامد. ابزار جدید به شما امکان می دهد یک مدل از پیش تعریف شده را تهیه کنید و آن را مجسمه سازی کنید ، ویژگی های مختلف صورت را تنظیم کنید ، لباس ، بافت پوست و موارد دیگر اضافه کنید. ایده این است که روند کار ساده شود تا حتی پروژه های نسبتاً کم بودجه بتوانند دارایی های با کیفیت بالا را در مدت زمان نسبتاً کمی ادغام کنند.

  با MetaHuman Creator ، Epic همچنین از اهرم هایی مانند Quixel ، Cubic Motion ، و 3Lateral ، که شرکت هایی هستند که در زمینه عکس های واقع گرایانه ، دید رایانه ای ، انیمیشن صورت و مفهوم و ارائه مدل سه بعدی بر اساس اسکن های زندگی واقعی تخصص دارند. این بدان معناست که استفاده از ابزار جدید باعث کشیدن و رها کردن آسان کار حاصل در موتور غیرواقعی علاوه بر دسترسی به کتابخانه گسترده ای از مدلها و بافتهای سه بعدی می شود.

  Epic در حال نمایش قابلیتهای خود است ابزار جدید ایجاد انسان دیجیتال با دو کاراکتر نمونه کاملاً تمام شده که با استفاده از Unreal Engine 4.26.1 به بعد می توانید با آنها بازی کنید. در مورد MetaHuman Creator ، این شرکت در حال برنامه ریزی برای انتشار آن به عنوان بخشی از برنامه دسترسی زودرس در ماه های آینده است. می توانید برای آن در اینجا ثبت نام کنید.

خبرهای دیگر از نرم افزار